Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  Протягом 3-7 липня 2008 року ВМГО "Республіканська Християнська молодь" за підтримки Мінсім'ямолодьспорту проводить чергове освітньо-виховне таборування. Тематика акції: "Конфесії різні - а українська молодь єдина".


Детальніше  25 червня 2008 року Голова РХМ Бондарчук Володимир став лауреатом премії Кабінету Міністрів України згідно з розпорядженням КМУ "Про присудження Премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України" від 18 червня 2008р. №847-р. Зазначимо, що це вже 3-тя державна нагорода Володимира Бондарчука за останні 3 роки.


Детальніше  24 травня 2008 року відбулося засідання Ради Республіканської Християнської партії на якому розглядалось питання: "Про політичну ситуацію, участь РХП у нових політичних проектах та завдання обласних організацій РХП".


Детальніше  Микола Поровський - Голова Республіканської Християнської партії, народний депутат 1-го, 2-го та 4-го скликань Верховної Ради, провів у Харкові 4 квітня 2008 року презентацію своєї чергової книжки "І бурею битва гриміла" та її російськомовного перекладу "И бурею битва гремела".


ДетальнішеВідбулося Засідання Ради Республіканської Християнської партії на якому розглядалось питання: "Про політичну ситуацію, що склалася внаслідок обрання Уряду Ю.Тимошенко, політичний курс РХП та завдання діяльності обласних організацій партії".


ДетальнішеСистемна політична криза, яка тривалий час розхитує українське суспільство і мобілізує український політикум, навіть після призначення дати позачергових виборів Верховної Ради не отримала довгоочікуваної розв’язки.


Детальніше  Президент України Віктор Ющенко 2 квітня 2007 року видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради України V скликання і проведення дострокових виборів.


Детальніше  18 травня 2007 р. прийнято рішення про спільні дії партій патріотичного спрямування - Партії Патріотичних сил України, Республіканської Християнської партії, Ліберальної партії України, Партії Відродження села - та затверджено спільні зобов’язання про утворення виборчого блоку- Союз Патріотичних сил.

Голови партій Палій В.М, Поровський М.І, Циганко П.С., Томич І.М підписали спільну Декларацію.


Детальніше  В Україні відбувається узурпація влади антиукраїнськими силами котрі об’єднані в Парламенті у так званій “антикризовій коаліції”. Партія Регіонів використала Меморандум національної єдності задля приведення на посаду Прем’єр-міністра В. Януковича і цинично зігнорувала виконання зобов’язань щодо виконання положень Меморандуму.


Детальніше  Республіканська Християнська Партія як політична сила, заснована політв’язнями: М.Горинем – Почесним Головою РХП, В.Овсієнком – знаним публіцистом і письменником, світлої пам'яті М.Руденком – відомим філософом та іншими політв’язнями– котрих назвали совістю України, впродовж 10 річної своєї історії, послідовно змагала за єдність національно-демократичних сил.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13