Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Глава Республиканской  Христианской партии, народный депутат 1,2 и 4го созывов ВР Николай Поровский:

-  Во время Оранжевой революции действительно были случаи, когда бойцы «Беркута» переходили на сторону народа. Так во время  стычек митингующих с милицией возле здания Администрации  Президента, когда шло силовое противостояние  и уже балансировало на грани применения спецсредств милицией и соответственно с нашей стороны бутылок с бензином, пороховых ракет и прочего (а я тогда был  комендантом протестной акции со стороны ул. Лютеранской) пришли «делегаты» - два офицера противостоящего нам харьковского батальона «Беркут».  Пришли по своей инициативе и предложили заключить «джентельменское соглашение». Оно заключалось в следующем: мы не бросаем в них камни и «коктейли молотова», а они не применяют спецсредства. 


Детальніше         Президент Янукович і депутати партії регіонів нарешті зрозуміли, що терором з вбивствами вони не змусять український народ  до покори. Нині Верховна Рада зробила перші кроки для розв’язання політичної кризи і скасувала прийняті 16.01.2014р. у незаконний спосіб антиконституційні закони. Проте наступними голосуваннями  депутати ВРУ  внесли зміни до Кримінального Кодексу України, якими до правильних вимог щодо відповідальності за «заперечення чи виправдання злочинів фашизму» додали формулювання, спрямоване проти українських патріотів, які боролися як проти німецьких так і радянських загарбників.  Цей закон потрібен антиукраїнським силам(щонайперше комуністам, щоб приховати свої злочини проти українського народу) зовсім не для заборони виправдання дій фашистів і гітлерівських нацистів, яких в Україні ніхто не виправдовує, бо в Україні  на відміну від Росії чи Німеччини, немає жодної партії, громадської чи неформальної організації, яка б сповідувала чи виправдовувала звірства  фашистів-нацистів проти українського народу. Комуністам і регіоналам, носіям російсько-шовіністичних поглядів, цей закон потрібен, щоб заборонити будь-яку згадку у пресі, телебаченні про воїнів Української Дивізії «Галичина», УПА, підпілля ОУН, про героїчний опір українців московсько-комуністичним окупантам,  адже під покарання згідно цього закону  « строком до двох років» потраплять усі письменники чи журналісти,  які написали про них книги чи статті.  

          Ми  заявляємо, що норми Кримінального Кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму  є дволичними, оскільки не тільки не поширюються на злочини комунізму, засуджені ОБСЄ, Парламентською Асамблеєю Ради Європи, Європарламентом,  а й дають можливість прирівняти до фашистів українців, які вели героїчну боротьбу як проти німецько-фашистських так і московсько-комуністичних окупантів за Незалежність України.  Водночас цей закон не передбачає відповідальності за виправдання злочинів комуністичного режиму (зокрема  голодомору),  який, будучи ідейно спорідненим з фашизмом, набагато перевершив його за кількістю жертв і звірячих злочинів проти власного народу в СРСР. А тому ці норми по суті своїй є аморальними,  спрямованими на знищення історичної пам’яті українців про своїх героїв. 


Детальніше  В Україні нині - новий виток політичної напруги. 30 листопада 2013 року влада розпочала терор проти українського народу, використовуючи для цього спецпідрозділ «Беркут» і найманих «тітушок» та «гопників», які діють як злочинці бючи і тероризуючи мирних демонстрантів.

Всупереч неодноразовим публічним заявам і обіцянкам Президента покарати винуватців злочинів, не притягнуто до відповідальності жодної посадовоїсособи, яка віддавала чи виконувала злочинні накази зачистити Майдан від студентів.

 


Детальніше 

 

 

 

 

 

В Україні третій місяць триває акція непокори громадян злочинним діям влади, яка цинічно порушила конституційні права людей. Два місяці безперервного мирного мітингу і звернень до влади не дали жодних наслідків. Навпаки – депутати Партії Регіонів, у незаконний спосіб нехтуючи закон «Про регламент ВР», прийняли у січні антиконституційні закони, що обмежують права і свободи громадян, і цим цілеспрямовано спровокували нову ескалацію громадяського конфлікту в Україні.

Громадяни України, які вийшли на Майдан у Києві, та аналогічні акції в областях відстоювати свої громадянські права, діють відповідно до норм Конституції України, зокрема, ст. 55: «Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.», ст. 27: «Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань», ст. 28 «Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню». 


Детальніше 10 січня відбулось засідання  Центрального Проводу РХП на якому члени Проводу розглянули питання участі РХП у Євромайдані , утворення політичного обєднання із ідейно близькими партіями та створення Інформаційного телепорталу РХП. Із інформацією з цих питань виступив голова РХП М Поровський .Після обговорення Провід схвалив діяльність участі у Євромайдані Голови РХП М Поровського, в.о.Голови Київської МО.В Плакути-Бондаренка, ГолівІв.Франківської-Банах,Львівської-Глубіш,Вінницькоі –Шкільняк  ОО РХП,щодо підтримки Євромайдану.Провідприйняв рішення про створення  Інформаційного телепорталу РХП та затвердив ухвалу про політичну співпрацю РХП із партіями НРУ та Українська платформа Собор.

 

 


Детальніше Члени  Центрального Проводу РХП побували 8 січня  на на різдвяному прийомі у Патріарха Руси –України  Філарета. Голова РХП М Поровський привітав Святійшого Філарета із Різдвом, а  члени ЦП РХП Г. Бабієв,В Гончаров та В Бондарчук вручили Йому різдвяні подарунки.На прийомі у Святійшого Філарета відбулось багато цікавих зустрічей,розмов і обмін думками з приводу подій в Україні із відомими церковними, політичними і громадськими діячами України.


Детальніше Голова РХП М. Поровський побував 25 грудня у Івано-Франківську на урочистому зібранні з нагоди 50 річного ювілею Голови Ів. Франківської ОО РХП, 1-го заступника Голови і члена ЦП РХП  Ігоря Банаха.Вітаючи ювіляра,він побажав йому нових успіхів у політичній діяльності на благо України та міцного здоровя і щастя в особистому житті та від імені партії вручив йому козацьку шаблю із написом  »Ігорю Банаху в день 50-річного ювілею, за заслуги перед українським народом у боротьбі за Незалежність України та розбудову РХП».Ювіляра також привітали голови обласних, міських і районних організацій РХП, політв’язні-засновники партії В. Овсієнко та Б. Ребрик, Львівський міський Голова А. Садовий , відомі політичні і громадські діячі Прикарпаття.


Детальніше Вчора увечір йшов вулицею Сагайдачного від Секретаріату РХП до метро і туди ж сходились із мітингу партії Регіонів натовпи звезених "демонстрантів" -усі пяні чи напідпитку, агресивні бидляки які закидали Поштову площу сміттям,пляшками, пакетами, до метро їх гуртами впускали два кордони міліції і враження таке начеб десь у джунглях наловили людиноподібних приматів чи мавп ,зодягли і випустили у цивілізоване місто..У вагоні метро кричать, матюкаються а один із них- молодик років 30 що хитався біля біля мене, раптом закричав "Люді!!!Ми не бидла! Я из города где мужики в 50 лет уже все на кладбіще...шахти і екологія такая..Ми здесь чтоб сказать.." і не сказав що ж хотіли вони сказать.


Детальніше Щойно повернувся із цілонічного перебування на Майдані- о 2й ночі був на трибуні а потім у обороні верхньої барикади на Інститутській.Враження-міліцією на вищому рівні командують рідкісні безмозглі довбаки.Було три спроби штурму нашої барикади-палиць не застосовували, арозтягали барикаду і пробували витіснити щитами.За цілу ніч "відвоювали" у нас сто метрів Хрещатика від Європейської площі до Інститутської-знесли там намети,а "тітушки -комунальники" помародерствували і повантажили все на самоскиди.Вранці беркутівці автобусами перегородили Хрещатик вздовж Інститутської-


Детальніше Сьогодні Голова РХП Микола Поровський виступив з трибуни Євромайдану. У своєму зверненні до учасників мітингу він зазначив що члени РХП ві д першого дня Євромайдану були серед маніфестантів і що справді символічним є те що нинішній Євромайдан після побиття студентів міліцейським підрозділом  Беркут розпочався від Свято-Михайлівського монастиря - духовної святині українського народу . Влада перейшла всі межі в ставленні до народу, коли словами міліціонера-беркутівця заявила студентам: "На колені мразь".  Український народ не мразь і його діти -студенти котрі правомірно вийшли на майдан засвідчити свою громадську позицію -бажання жити у Європейській країні - не мразь! Це найкращі діти вільнолюбного козацького українського народу якого ніякій "мразі" ніколи  не поставити на коліна. Владою,міліцією, скоєно злочин проти українського народу за який винні повинні понести покарання. 


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13