Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 За матеріалами  http://lb.ua

 

Татьяна Чорновил

Татьяна Чорновил

специальный корреспондент Lb.ua

Источник: <a href="http://lb.ua/news/2012/02/23/138123_vid_shapok_do_garmat3_hto_pershiy.html">http://lb.ua/news/2012/02/23/138123_vid_shapok_do_garmat3_hto_pershiy.html</a>

В Севастополі з причалу Артилерійської бухти 25 листопада 2010 року були вкрадені дві старовинні гармати часів Кримської війни. Про підозрілі обставини, які передували зникненню гармат можна прочитати в попередній частині журналістського розслідування.


Детальніше У Києво-Могилянській Академії відбулася зустріч Голови РХП М. Поровського із студентами 2-го курсу факультету політології. Поровський презентував студентам свої книги на політологічну тематику «Забутий заповіт борцям за Україну», «Тільки Рухом життя і обіймеш», «За Вашу і нашу волю», розповів про історію їх написання, відповів на численні запитання.


Детальніше          Голова РХП Микола Поровський на радіо «Культура» провів прямо ефірну передачу «Ідеали Героїв битви під Крутами », в якій розповів про обставини бою під Крутами та  подвиг Героїв Студентського куреня та юнаків Київської військової школи армії УНР.

Член Центрального Проводу РХП В. Овсієнко взяв участь в урочистостях на станції Крути, відвідав музей «Героїв Крут».


ДетальнішеУ місті Чортків на Тернопільщині 26 січня 2012 року відкрито меморіальну таблицю з написом: «На цьому будинку Чортківського педагогічного училища в ніч з 21 на 22 січня 1973 року члени Росохацької патріотичної організації (Вітів П.І., Винничук П.М., Кравець А.М., Лисий М.С., Мармус М.В., Сапеляк С.Є., Слободян М.В.) під керівництвом Володимира Мармуса встановили національний прапор України і політичні прокламації до 55-х роковин проголошення незалежності УНР та в протест проти репресій комуністичної диктатури. Слава Україні! Героям Слава!». 


Детальніше Відбувся ХІ з’їзд Республіканської Християнської партії.. В його роботі взяли участь 76 делегатів від 18 обласних організацій РХП, гості. Привітали з’їзд Львівський міський Голова А. Садовий, представники КУН (Є. Лупаков), Спілки Офіцерів В. Білоус, відомі політичні діячі В. Кононов та О. Климпуш.

З’їзд обговорив питання участі РХП у прийдешніх виборах до ВР, визначив ідеологічних союзників, відзначив здобутки Львівської організації РХП, яка на виборах  до місцевих рад здобула понад 4 % голосів і представлена фракцією РХП у Львівській міськраді та 1 депутатом у Львівській облраді.

Головою РХП на черговий період з’їзд брав Миколу Поровського. Заступниками Голови РХП обрано І. Банаха, Г. Бабієва, В. Гончарова та В. Бондарчука. З’їзд також оновив склад Ради партії, Центрального Проводу та прийняв звернення до партій національно-патріотичного спрямування. 


ДетальнішеШановні друзі.

22 січня 2012 року відбудеться ХІ з'їзд РХП. В програмі  з’їзду передбачена участь делегатів в молитві «за Соборну Україну» біля Михайлівського Золотоверхого монастиря  разом із ГО «Християнська Україна» та Спілкою офіцерів України.
 

Початок реєстрації о 9 год.


ДетальнішеВерховна Рада не проголосувала за мораторій на закриття україномовних шкіл.
Автор законопроекту Андрій Парубій (фракція «Наша Україна - Народна самооборона») зазначив,що  «У Донецькій області всього 13% шкіл з українською мовою навчання, в Луганській 22%, у Криму — 1,3%, у Севастополі — 0,3%»


Детальніше    Газета «Радянська Україна» 15 січня 1972 року повідомила: «Органами Комітету державної безпеки при Раді Міністрів УРСР за проведення підривної антирадянської діяльності заарештовано туриста з Бельгії Ярослава Добоша. Ведеться слідство».
   Тим часом уже 12 січня Україною прокотилася чергова хвиля арештів молодої української інтеліґенції. КГБ здійснював масштабну операцію «БЛОК», спрямовану проти українського національного руху.


Детальніше14 січня 2012 року о 18-й годині в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) розпочнеться Свято Різдвяних Василів, де пом΄янемо Василів – Стуса, Симоненка, Чумака, Еллана-Блакитного, які народилися в ці Різдвяні дні


ДетальнішеМи, народні депутати Верховної Ради України 1-го скликання що нижче підписалися, звертаємось до Вас із проханням і вимогою припинити розбазарювання національних надбань України.
     Запланована, організована Партією Регіонів і здійснена кожним з Вас особисто здача газотранспортної системи України Росії буде злочином перед народом України, зрадою її національних інтересів, порушенням даної вами присяги, але не розв’яже і не вирішить надуманих і штучно створених олігархами газових проблем України.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13