Новини

У суботу,4 лютого відбувся 13й зїзд Республіканської Християнської партії у роботі якого взяли участь делегати від 18 обласних організацій РХП та гості-Голова НРУ Василь Куйбіда і лідер партії Зелених України Віталій Кононов.Голова РХП Микола Поровський прозвітував зїзду про свою роботу та зроблене ним за час проходження служби в ЗСУ і перебування в АТО. Зїзд високо оцінив роботу М.Поровського та обрав його Головою РХП на черговий термін.Зїзд також обрав керівні органи партії та визначив завдання діяльності РХП на майбутнє

Детальніше


 До Українського Народу, 

Всіх борців за незалежність України, 
Членів Народного Руху України за перебудову (НРУ)
1989-1991 років
Від засновників РУХУ

ЗВЕРНЕННЯ
Увесь Український Народ, та всі друзі нашої держави з великим піднесенням щорічно 24 серпня зустрічають річницю відновлення державності України.
Знаменну дату – 25 річницю відродження незалежності Української самостійної соборної Держави, та здійснення віковічної мрії нашого Народу, кожен український патріот вітає з радістю та глибокою тривогою водночас, через агресію проти нашої держави її відвічного ворога - імперської Московії. Ми захоплюємось мужністю та відданістю Захисників Вітчизни, що боронять Україну від московської навали. Низько схиляємось у скорботі перед полеглими на Майдані та в боях проти російського агресора на сході України.

Детальніше


 Створюючи Народний Рух, він був у числі перших борців за нашу свободу. Завдячуючи його активності й дипломатичності (як представника Народної Ради на переговорах із фракцією комуністів), 24 серпня 1991 року ліве крило парламенту підтримало Постанову про Незалежність України. Сьогодні Микола Поровський продовжує відстоювати національні інтереси, але вже не у Верховній Раді, а як офіцер Збройних сил, до яких прийшов добровольцем ще влітку 2014-го. Воював у зоні АТО в полку спецприз- наченців, був заступником командира полку. Віднедавна очолює відділ Головного управління морально- психологічного забезпечення Генерального штабу ЗСУ.

Полковник Микола Поровський

Детальніше


Ми присутні при народженні нового українського епосу. Становлення диктатури Януковича, її повалення народом, Майдан, російська окупація і відродження української армії. Серед героїв нового часу є і кіровоградські військові – 3-й окремий полк спеціального призначення, яких ми знаємо як легендарних «донецьких кіборгів», захисників аеропорту міста Донецьк. Влітку у кіровоградських «спецназівців» з’явився новий замполіт. Один із засновників Народного Руху України, депутат трьох скликань, що брав участь у проголошенні Акту Державної незалежності України, створення української армії та законодавчих основ відновленої української державності. Наприкінці серпня Микола Іванович Поровський написав на своїй сторінці у Facebook наступний статус: «Я від’їжджаю до діючої армії на посаду старшого офіцера армійської бригади. До зустрічі після війни. Ми обов’язково переможемо російського агресора і найманців. Маю честь – підполковник Микола Поровський. Слава Україні!!!».

Детальніше

Наші лідери

  Микола Поровський народився 20 червня 1956 року в селі Заріцьк Рівненського району Рівненської області. Українець. 1979 року закінчив будівельний факультет Українського інституту інженерів водного господарства у Рівному. Працював у м. Івано-Франківську на будівництві майстром, виконробом, заступником начальника управління. У 1987 році повернувся до Рівного, де працював заступником начальника “Рівнепромбуд”.

Брав участь у створенні науково-просвітницького товариства “Рух” в Івано-Франківську, у 1988 році засновував історико-культурологічне товариство “Пересвіт” у Рівному і брав участь у керівництві Товариства шанувальників української мови. Організатор і один із засновників Народного Руху України. За політичну діяльність піддавався арештам, адміністративному ув`язненню. З квітня 1989 - член оргкомітету установчого з’їзду НРУ. У серпні призначений головою Постійно діючого Центру підготовки Установчого з`їзду НРУ. На Установчому з`їзді у вересні 1989 року обраний відповідальним секретарем, членом Проводу, а на 2 з`їзді - головою Координаційної Ради, заступником Голови НРУ. Організовував і координував проведення Ланцюга Злуки в січні 1990 р., зокрема, безпосередньо відповідав за відтинок Рівне - Житомир. Організатор численних мітингів, багатотисячних маніфестацій та багатьох пропагадивних поїздок груп НРУ у східні регіони під час боротьби за незалежність України.


ДетальнішеНародився 17 червня 1930 року в с. Кнісело Жидачівського р-ну на Львівщині.

1954 року закінчив факультет логіки та психології Львівського університету, працював учителем та директором шкіл у Дрогобицькій області.

З 1961 року - на науковій роботі у Львові. Один з організаторів національно-визвольного руху, що дістав назву шістдесятництво.

Заарештований 26 серпня 1964 року і засуджений на 6 років таборів суворого режиму за звинуваченням у проведенні антирадянської агітації і пропаганди. Карався в Мордовських концтаборах та у Володимирському централі.

Звільнившись, працював на будівництві на Рівненщині, згодом на заводі “Кінескоп”. За видання “Бюлетня Української Гельсінкської Групи” заарештований 3 грудня 1981 року і засуджений на 10 років таборів особливо суворого режиму з визнанням особливо небезпечним рецидивістом.

 


Детальніше  Народився 25 грудня 1963 року в с.Носів Бережанського району Тернопільської області.

Освіта вища. Закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка 1999 року за спеціальністю юрист.

Трудова діяльність: 1986-92р.р – працював старшим черговим електромонтером на Сімферопольській ТЕЦ;

1991-1994 р. – Голова Кримської обласної організації Української Республіканської партії.

1993-94 рр. – заступник голови Комітету громадських організацій “Крим з Україною”;

1994-97 рр. – голова Івано-Франківської обласної організації Української республіканської партії.

З 1997 року Голова Івано-Франківської обласної організації Республіканської християнської партії.

Депутат Івано-Франківської обласної ради, секретар комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку

Одружений: дружина – Банах Галина Прокопівна; дочка – Банах Ірина Ігорівна.


Детальніше   Народився в с. Ліски Коломийського району Івано-Франківської обл. 26.11.1948. Українець.

В 1971 р. Закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу Спеціальність – Автоматизація і комплексна механізація хіміко-технологічних процесів;

В 1983 р. Закінчив аспірантуру Московського інституту нафти та нафтохімії Спеціальність – Технологія палива і газу та охорона навколишнього середовища.

З 1971 р. Мубарекський газопереробний завод в Узбекистані;

З 1987 р. Головний спеціаліст, завідуючий лабораторією охорони навколишнього середовища інституту “Південдніпрогаз” в м. Донецьку;

З 1990 р. Заступник директора Міжгалузевого науково-виробничого об’єднання “Екологія, ресурси, технологія” в м. Москва;

З 1992 р. Генеральний директор однойменної структури в м. Донецьку;

З 1993 р. Начальник управління з питань забезпечення природним і зрідженим газом Державного Комітету України по нафті і газу;

З 1995 - 1999 р. Заступник Голови Державного Комітету України з енергозбереження;

З 1999 р. Заступник Генерального директора з питань зовнішньоекономічних зв’язків дочірньої компанії “Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”


Детальніше  Народився 7 квітня 1960 року у місті Лебедин, Сумської області

У 1983 році закінчив Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту. За фахом юрист.

В 2003 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом.

З 1983-1986 Служба в армії, помічник начальника фінансового відділу.

З 1986-1987 Міністерство промбуд УРСР. Начальник фінансового відділу комбінату «Сумпромбуд»

З 1987-1991 Керівник, Голова ради засновників підприємств

З 1992 – 1995 Президент АО «СБТС»

З 1997 – 1999 Голова Ради засновників товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Червоний прапор»

З 2000 – 2002 Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України. Голова Представництва регіонального Агентства з питань банкрутства у Сумській області - заступник Голови Харківського регіонального Агентства з питань банкрутства.

З 2002-2003 Голова біржового комітету Сумської товарної універсальної біржі.

З 2003 – 2004 Міністерство палива та енергетики України. В.О. Директора Державного підприємства «Укренергоконсалтінг» м. Київ.

З 2004-2005 Засновник газети «Громадянин України»

 


ДетальнішеНародився. 19.12.1920 р., с Юр'ївка, Луганської обл. - 1.04. 2004, м. Київ.

Поет, письменник, філософ, правозахисник, засновник Української Гельсінкської групи (УГГ).

Народився в родині шахтаря. Рано залишився без батька, який загинув у шахті 1927. Сім'я, в якій було троє дітей, вирішила господарювати на землі і вже через рік розжилася на коня, корову, пару волів. Усі тяжко працювали, але через рік усе довелося здати в колгосп, куди пішла працювати й мати Р. Назавжди запам'ятався голод 1933. 8-ми літ через травму Р. перестав бачити на ліве око.


ДетальнішеНародився 8 квітня 1949 року в с. Леніне (Ставки) Радомишльського р-ну Житомирської обл. у селянській родині.

Закінчивши школу в 1966 році, працював у колгоспі, потім у редакції райгазети в Народичах, у 1967-72 роках навчався на філологічному факультеті Київського університету.

Півроку працював учителем української мови і літератури в с. Ташань Переяслав-Хмельницького району на Київщині. 


Детальніше   Народився 9 березня 1978р. в місті Бровари Київської області.

В 1995 році вступив на перший курс Київського Економічного інституту менеджменту, на факультет маркетингу.

В 2000 році закінчив його отримавши диплом спеціаліста з маркетингу в непромисловій сфері. В цьому ж році вступив до магістратури Європейського Університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, за спеціальністю банківської справи.


Детальніше