Новини

 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
ДетальнішеБондарчук Владимир - Голова Всеукраїнського молодіжного громадського об’єднання “Республіканська Християнська молодь  Народився 9 березня 1978р. в місті Бровари Київської області.

В 1995 році вступив на перший курс Київського Економічного інституту менеджменту, на факультет маркетингу.

В 2000 році закінчив його отримавши диплом спеціаліста з маркетингу в непромисловій сфері. В цьому ж році вступив до магістратури Європейського Університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, за спеціальністю банківської справи.

В 2001 закінчив, отримавши ступінь “Магістр банківської справи” та вступив до аспірантури цього ж Вузу.

З 1998 року приймав активну участь в молодіжному громадському житті держави, є Головою молодіжного комітету з енергозбереження Молодіжного Уряду України.

На сьогоднішній день є радником Голови Національнго Агенства України з питань забезпечення ефективнго використання енергетичних ресурсів, Головою Всеукраїнського молодіжного громадського об’єднання “Республіканська Християнська молодь.