Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеСАХНО Олександр Миколайович - заступник голови РХП  Народився 7 квітня 1960 року у місті Лебедин, Сумської області

У 1983 році закінчив Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту. За фахом юрист.

В 2003 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом.

З 1983-1986 Служба в армії, помічник начальника фінансового відділу.

З 1986-1987 Міністерство промбуд УРСР. Начальник фінансового відділу комбінату «Сумпромбуд»

З 1987-1991 Керівник, Голова ради засновників підприємств

З 1992 – 1995 Президент АО «СБТС»

З 1997 – 1999 Голова Ради засновників товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Червоний прапор»

З 2000 – 2002 Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України. Голова Представництва регіонального Агентства з питань банкрутства у Сумській області - заступник Голови Харківського регіонального Агентства з питань банкрутства.

З 2002-2003 Голова біржового комітету Сумської товарної універсальної біржі.

З 2003 – 2004 Міністерство палива та енергетики України. В.О. Директора Державного підприємства «Укренергоконсалтінг» м. Київ.

З 2004-2005 Засновник газети «Громадянин України»

Депутат Сумської Міської Ради народних депутатів в 1991-1994 рр.

Володіє професіональними навичками в організації управління підприємствами, роботи з людьми та документами, володіє професійними знаннями арбітражного керуючого.