Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 В вагоне фуникулера сытые рожи регионального МИДа рассуждают, как Европа отказалась от Украины. Поезд метро с Почтовой следует с через Майдан без остановок - весь вагон смеется над "активными" поисками взрывчатки на пустой станции... Еще до обеда проезжал здесь, и сквозь открытые двери вагона с перрона Майдана звучал "Вальс цветов" Чайковского... - Не "Лебединое", но сценарий похожий. Во Дворец Украина тянется поток Homo Ruminantia - жвачных, на концерт Иво Бобула. Эта порода людей как тараканы - неистребима, и в случае апокалипсиса именно она продолжит род человеческий... По городу аресты - хватают и избивают не политиков, а гражданских активистов, тех, кто стоял за Майдан без насилия.


Детальніше В Україні владою скоєно злочин проти власного народу. Мирна акція громадян,  здебільшого молоді на Майдані Незалежності на підтримку Євроінтеграції, (яка не була заборонена судом) була брутально розігнана спецпідрозділом міліції «Беркут». Учасників мітингу, котрі здійснювали своє законне право згідно ст.. 39 Конституції України щодо вияву своєї громадянської позиції відносно процесу Євроінтеграції України, міліціонери брутально побили, кільком десяткам людей нанесли травми. Ця подія назавжди увійде в історію України як «кривава субота». Вона викликала рішучий осуд дій влади з боку української громадськості та міжнародної спільноти.


Детальніше У липні ц.р. українці та поляки вшановували пам’ять жителів Волинської землі – жертв кривавого польсько-українського протистояння в часи Другої світової війни, яку розпочали нацистська Німеччина й комуністична Росія – СССР в імперських цілях.

В ухвалі Польського Сейму збройна боротьба на Волині 1943 – 1945 рр. між Українською Повстанською Армією та польською Армією Крайовою й польськими поліційними частинами на службі гітлерівців визначена як «етнічна чистка з елементами геноциду». Ця ухвала містить звинувачення українців та українського національно-визвольного руху, які не відповідають об’єктивній історичній дійсності, вони базуються на однобокому розумінні подій на Волині під час Другої світової війни.


Детальніше Я сильно не хотів торкатися теми полько-українського протистояння 1939-1947 рр. Копаючись в історичних матеріалах, я неодноразово зустрічав такі факти, що розумів – Волинська трагедія часів Другої Світової війни це така багнюка у яку тільки залізь – і не відмиєшся. Але тут, що називається – дістали. Можна пор різному ставитися до того, що якась кількість жінок воліє займатися проституцією, але коли колишня повія починає читати моралі про пристойність – це вже гидко.

 

 Отже. Стало відомо що у сеймі Польщі зареєстрований проект постанови про визнання ОУН та УПА злочинними організаціями, що здійснили геноцид стосовно польського населення у так званих «східних кресах» тобто, теренах Західної України у 1939-1947 рр. Злочинними також названі дивізія «Галичина» та українська допоміжна поліція – все за те саме, за геноцид. Натомість постанова висловлює данину пам’яті Армії Крайовій, Кресовій самообороні, Батальйонам хлопським, тощо, «які вели драматичну, нерівну боротьбу з захисту польського цивільного населення». Що мене збурило? Всього лише деякі історичні подробиці.


Детальніше У сороковий день після відходу в вічність Михайла Гориня, у Києві,  21  лютого, відбувся «Вечір пам΄яті». О 16 годині відслужено панахиду за Покійного в церкві Святого Миколая Чудотворця «УГКЦ» на Аскольдовій могилі.
О 18 годині у приміщенні видавництва «Смолоскип»  на Подолі зібралися друзі й соратники видатного політичного діяча і державотворця М. Гориня.


Детальніше "Нема в нас українського уряду. Це російський уряд України. У ньому тримають кількох українців - для декору і відстрілу. Як у 20-30-х роках. Тільки тепер не відстрілюють, а влаштовують автокатастрофи чи фабрикують кримінальні справи. Президент, прем’єр-міністр, віце-прем’ри, більшість міністрів, на інших ключових посадах - не українці, деякі й народжені поза Україною. І вони мають тут свій, російський національний інтерес: Україну "упразднить за ненадобностью" (вислів М.Салтикова-Щедріна"). Що їх совістити чи докоряти їм? Це відверті вороги. Їх треба гнати геть з України." В.Овсієнко.


Детальніше Він керувався девізом "Краще засвітити одну свічку, ніж усе життя проклинати пітьму". У Львові близько 2 години ночі 13 січня 2013 р. згасло життя видатного організатора самвидаву, правозахисника, громадського та політичного діяча. Похорон борця за людські права і незалежність відбудеться у Львові, ймовірно, 15 січня.

Народився Михайло Горинь 17 червня 1930 року в с. Кнісело Жидачівського р-ну Львівської обл.

Його батько, Микола Михайлович (1905 – 1988), був головою сільської “Просвіти”, керував районною нелеґальною організацією ОУН, репресований польською та радянською владою. Родина матері, Стефанії Данилівни (з роду Грек, 1911 – 2003), теж була політично активною.


ДетальнішеУ Львові 15 січня відбулося виїзне засідання Центрального Проводу РХП. Члени Проводу розглянули питання «Про діяльність РХП в сучасних умовах», а також «Про співпрацю РХП із новоствореною партією «Самопоміч».


Детальніше Шановні колеги!
Разом із Вами сумуємо з приводу смерті почесного голови РХП Михайла Гориня.
Ми знали його як визначного політичного діяча, справжнього українського інтелектуала, прекрасну людину.
Світла пам'ять!
Голова Ліберально-демократичної партії України
Яків Гольденберг

 

Звернення

Центрального Проводу Міжднародної Організації: «Об’єднання Українських Націоналістів (державників» у зв’язку з кончиною Михайла Гориня

       Провід Міжнародної Організації: «Об’єднання Українських Націоналістів (державників)», від імені  всіх  активістів українського націоналістичного руху  з -під стягу  полковника Андрія Мельника,   висловлює щире співчуття    Проводу  Республіканської  Християнської партії  з приводу  смерті  почесного  Голови РХП , відомого  українського  дисидента, правозахисника і політв'язня- Михайла Гориня.

Наші глибокі співчуття висловлюємо всім рідним та близьким.

        У зв’язку з  втратою  одного з  незламних борців за стверження   Незалежної Самостійної  Української  Держави,  -   закликаємо  всіх членів та симпатиків ОУН(д),   учасників  організованого українського націоналістичного руху  щільнійше сконсолідуватися  навколо  животворних ідей українського націоналізму, котрі торують шлях до  зміцнення української державності!

Вічна пам’ять  визначному Борцю за Волю України  Михайлу Гориню!

Голова Міжнародної Організації: «Об’єднання УкраїнськихНаціоналістів(державників)»                          Павло Дорожинський

14 січня 2013 року

 


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13