Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Голова РХП Микола Поровський згідно рішення Центрального Проводу партії 5 липня 2012 року провів зустріч із Головою партії «Наша Україна», екс-президентом України В.А. Ющенком. В ході зустрічі вони обговорили стан українського політикуму напередодні виборів та завдання консолідації національно-демократичних сил, а також спільні заходи НУ і РХП в боротьбі проти запровадження антиукраїнського закону про мови.   


Детальніше 20 травня 2012 року, у вівторок, з благословення архієпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія, ректора КПБА, на запрошення проректора з навчально-виховної роботи Академії протоієрея Олександра Трофимлюка відбулася зустріч члена Вищої Церковної Ради УПЦ Київського Патріархату, голови Республіканської християнської партії, народного депутата України, заступника голови Народного руху України, члена Товариства української мови ім. Т. Г. Шевченка, письменника Миколи Івановича Поровського 

 


Детальніше30 травня 2012 року в Москві від серцевого нападу помер мій 58-річний друг Петро Винничук. Він разом із сином та односельцями вкотре поїхав туди на заробітки будівельником. А повернувся з Москви в домовині.

Подружили ми 1974 року в Мордовії, де разом відбували кару за «антирадянську діяльність». Я – за поширення українського самвидаву, а Петро – що разом із друзями підніс над Чортковом чотири національні прапори 22 січня 1973 року (того дня року 1918-го Центральна Рада проголосила Україну незалежною державою). 

 


Детальніше Член Центрального Проводу РХП, політв’язень у минулому, Василь Овсієнко взяв участь у заходах вшанування пам’яті жертв геноциду кримських татар, які відбулися у Сімферополі  18 та 19 травня. В ці дні відбулася також нарада колишніх політв’язнів і правозахисників, які заснували Кримський форум, прийняли Заяву про стан дотримання прав людини в Україні .

Прес-служба РХП


Детальніше Минулого тижня у стінах Рівненської державної обласної бібліотеки відбулася  презентація унікальної книги «За вашу і нашу волю» Миколи Поровського. У своїй книзі «За вашу і нашу волю» автор М. Поровський розповідає про взаємодопомогу литовського Саюдіса і Народного Руху України в часи боротьби за Незалежність Литви і України. Вступне слово до цієї унікальної книги написав І. Драч – письменник і голова Руху 1989 – 1993рр. – він поділився і своїми спогадами та враженнями від Литви – дивовижної країни Чюрльоніса, Саломеї Неріс, старовинних замків та озер.
Книгу Миколи Поровського можна умовно поділити на кілька розділів: про друкування у Литві нелегальних українських видань за сприяння Саюдісу,  про протидію цьому процесу комуністичної влади і підступи КГБ та  вилучення міліцією тиражів газет, про невідомі дотепер факти співпраці та спільні політичні акції Саюдісу і Руху, як: мітинги осуду Пакту Молотова – Ріббентропа,народна хвиля Вільнюс – Рига – Таллінн та ланцюг злуки Львів-Київ.


Детальніше 

 «Забороною на існування та розвиток національної помісної церкви України» назвав голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН відмову сімферопольської влади надати Українській православній церкві Київського патріархату землю в кримській столиці для спорудження Кафедрального собору «Храм Христа Спасителя». 
Так політик прокоментував звернення-протест ста відомих кримчан-патріотів (науковців, митців, військовиків, журналістів, підприємців, ветеранів-орденоносців та громадських активістів)  активістів) до Президента України проти відмови Сімферопольської міської ради виділити ділянку для зведення собору.


Детальніше Попри реалізацію масштабних іміджевих проектів, зорієнтованих переважно на європейську аудиторію, Петро Порошенко не має альтернативних пропозицій розвитку країни. Він завжди був і залишається органічною складовою пострадянсько-олігархічної системи


Детальніше 16 березня  у Володимирському Соборі відбулася Панахида по Світлої пам’яті Миколі Плав’юку – останнім президентом УНР в еміграції, Головою ОУН (М). Відслужив панахиду Патріарх Київський Всієї Руси  України Філарет.

Члени Проводу РХП на чолі з Головою РХП М. Поровським взяли участь у панахиді.


Детальніше 

 

 

16 березня члени  Київської міської організації РХП на чолі з Віктором Бондаренком, 1 –м заступником Голови КМО,  брали участь у пікетуванні Посольства Білорусії на захист політв’язня, активіста Конституційно-Християнської партії та БНФ Сергія Коваленка – ув’язненого за те, що вивісив біло-червоно-білий національний прапор Білорусії. За це його засудили до 


ДетальнішеУ Київському Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка на історичному факультеті  відбулась зустріч Голови РХП – народного депутата 3-х скликань М. Поровського із студентами. 


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13