Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Голова Республіканської Християнської партії Микола Поровський відвідав Львів та зустрівся із міським головою Андрієм Садовим (його кандидатуру РХП висувала і підтримувала на виборах). Вони обговорили питання діяльності фракції РХП у Львівській міськраді, політичного життя міста, підготовки до Євро - 2012, не оминули і питання проведення майбутніх виборів до Верховної Ради у Львові.


ДетальнішеТвердження, що незалежність українці вибороли в тому числі за допомогою так званого самвидаву, висловлене головним редактором проекту «Історична правда» Вахтангом Кіпіані, далеко не безпідставне. Це доводить й унікальний архів газет самвидаву, який за участі Надзвичайного й Повноважного Посла Литви Пятраса Вайтекунаса та народного депутата Миколи Поровського днями презентували в Укрінформі.


Детальніше 

Прес реліз.

У Києві відбулась спільна прес-конференція Голови Республіканської Християнської партії Миколи Поровського та  Надзвичайного і Повноважного Посла Литви в Україні Пятраса Вайтекунаса. Вони продемонстрували унікальний архів українських газет котрі друкувалися у Литві в часи боротьби за незалежність України  й Литви.  Пятрас Вайтекунас, у 90-х роках був одним із лідерів Литовського Саюдісу і організовував друкування газет для українських “неформальних”, “національно-демократичних” організацій  у підпільних друкарнях Саюдісу у Вільнюсі, а Микола Поровський організовував поширення "незалежних" газет в Україні у час боротьби за незалежність. 

 

 

 

 


Детальніше У Білорусі побито і затримано більше 50 людей, у тому числі 3 представниці українського Руху FEMEN і заступник керівника Руху Солідарності «Разом» Аляксандр Макаєв.


Детальніше
У новій книзі «За вашу і нашу волю» автор М. Поровський розповідає про взаємодопомогу литовського Саюдіса і Народного Руху України в часи боротьби за Незалежність Литви і України. Вступне слово до цієї унікальної книги написав І. Драч – письменник і голова Руху 1989 – 1993рр. – він поділився і своїми спогадами та враженнями від Литви – дивовижної країни Чюрльоніса, Саломеї Неріс, старовинних замків та озер.  

Книгу Миколи Поровського можна умовно поділити на кілька розділів: про друкування у Литві нелегальних українських видань за сприяння Саюдісу,  про протидію цьому процесу комуністичної влади і підступи КГБ та  вилучення міліцією тиражів газет, про не відомі дотепер факти співпраці та спільні політичні акції Саюдісу і Руху, як

 

 

 


Детальніше 11 грудня у Міжнародний день прав людини голова РХП М. Поровський та члени Центрального Проводу РХП разом із лідерами Української Національної Асамблеї взяли участь у молебні за всіх політв’язнів, котрий відбувся у Свято – Михайлівському Соборі Києва. Разом із лідерами українських національно - патріотичних сил до Свято – Михайлівського Собору прийшли учасники Білоруського Руху Солідарності «Разом» на чолі з В’ячеславом Сівчиком. Українці і білоруси разом молилися за білоруських опозиціонерів,


ДетальнішеРозвиток подій в Україні - згортання владою демократичних свобод, зростання цін та стрімке зубожіння людей в умовах скорочення соціальних виплат - пенсій, субсидій, привів Україну до тієї межі, за якою країну чекає, або повна диктатура компрадорської фінансової олігархії, або соціальна революція. Перешкодою такому розвитку подій мав стати 

 


Детальніше Політрада Республіканської Християнської Партії вирішила брати участь у виборах та звернулась до ідейно-близьких партій з пропозицією створення політичного об’єднання.

 


Детальніше В.Овсієнко. Пане Руденку, 9 листопада 1976 року в Києві виникла перша справді громадська організація, роль якої в історії України ще, на жаль, не стала набутком масової суспільної свідомості. Наше завдання — доне­сти людям правду про Гельсінкський рух в Україні, а хто ж її ліпше знає, як не Ви, організатор і перший голова Групи... Покійний Юрій Литвин, хай царствує, якось порівнював УГГ з Кирило-Мефодіївським братством і відзначав, що Братство було цілком викорінене, знищене царським урядом і діяльність його не дала безпосередніх вислідів для України. 


Детальніше БАЗАРСЬКА ТРАГЕДІЯ

 

 Визвольні змагання українського народу 1917 – 1921 років добігали трагічного кінця. 

Восени 1920 року під ударами червоних військо Української Народної Республіки разом з вимушеними союзниками – поляками –відступило до Збруча. 

12 жовтня польські власті дійшли згоди з більшовицькою Росією про перемир’я, що дало змогу Семенові Будьонному

вдарити по українському війську. Воно мусило 21 листопада перейти Збруч. 26 тисяч старшин і козаків, опинившись хоч і на своїй землі, та в чужій державі, вимушені були скласти зброю. Вони були інтерновані в концтаборах, де терпіли нужду і голод, знемагали від епідемій, тратили бойовий дух і вмирали.

 


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13