Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Звернення Ради РХП до партій національно патріотичного спрямування Розвиток подій в Україні - згортання владою демократичних свобод, зростання цін та стрімке зубожіння людей в умовах скорочення соціальних виплат - пенсій, субсидій, привів Україну до тієї межі, за якою країну чекає, або повна диктатура компрадорської фінансової олігархії, або соціальна революція. Перешкодою такому розвитку подій мав стати новий закон про вибори до Верховної Ради, на який суспільство покладало великі надії, як на спосіб оновлення влади, приходу до Верховної Ради некорумпованих політиків, що покладуть край явищам занепаду країни. Однак народні депутати від парламентської більшості – Партії Регіонів, Народної Партії України, КПУ так і опозиції – БЮТ, Наша Україна, Фронт Змін знехтували свої передвиборні зобовязання, щодо прийняття виборчого закону  на основі відкритих партійних списків та права виборців відкликати бездіяльного або скомпроментованого депутата.

Нажаль вузькопартійний егоїзм депутатів, затяте бажання будь-якою ціною залишитись у владі, стали основою антинародної змови і “більшості” і “опозиції”. Для цьго вони разом (366 голосів) ухвалили в Законі 5% виборчий барєр та недопущення міжпартійних блоків, що має на меті не допустити до Парламенту представників інших політичних сил. Більше того, передбачена новим Законом норма, що дає можливість окремим кандидатам у депутати до Верховної Ради балотуватися одночасно і за партійним списком і по “мажоритарному” округу є антиконституційною, про що свого часу дав роз’яснення Конституційний Суд .

Також передбачений законом перерозподіл голосів відданих за партії, які не подолали виборчого барєру на користь тих, які цей барєр здолали, є прямим спотворенням результатів волевияву громадян, що є також антиконституційним “махлюванням”.

В таких умовах проходження до наступної Верховної Ради представників національно патріотичних партій є максимально затруднене і залежатиме від громадської активності виборців та узгодження дій партій національно-патріотичного спрямування.

Рада РХП звертається до лідерів національно-патріотичних партій із пропозицією утворити політичне об’єднання (конфедерацію партій національно-демократичного спрямування) в рамках якої узгодити і виборчий список від найбільш “рейтингової” партії так і висунення взаємоузгоджених кандидатів у народні депутати по “мажоритарних” округах. Це єдиний спосіб для того,  щоб бути представленими у владі і усунути кланово-олігархічний режим, що дискредитував себе, але вперто намагається залишитись у владі. Пам’ятаймо слова молитви: “ в єдності сила народу, Боже нам єдність подай...”.