Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

«Білоруський Центр» в Україні висловлює обурення у зв'язку з незаконними діями білоруської влади 19 грудня. У Білорусі побито і затримано більше 50 людей, у тому числі 3 представниці українського Руху FEMEN, над якими білоруські влада знущалася протягом доби, що підлягає міжнародному розслідуванню. Серед затриманих був і заступник керівника Руху Солідарності «Разом» Аляксандр Макаєв. Українцям він запам'ятався своїми виступами під час Тижня солідарності з Білоруссю, що відбувся в Україні 10-19 грудня 2011 року. Ми також категорично протестуємо проти всіх незаконних вироків затриманим і потребуємо їх негайного звільнення.
 Закликаємо українську громадськість продовжувати акції солідарності з Білоруссю і опору диктатурі Лукашенка!

 Прес-служба «Білоруського Центру»