Новини

 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Голова РХП М. Поровський - 24 вересня взяв участь в Урочистому з'їзді Партії "Свобода" який проходив у залі Київської політехніки. Він привітав свободівців із 20-річним ювілеєм від імені засновників РХП - політв'язнів та Центрального Проводу партії, побажав успішної діяльності на благо України та відзначив взаємоспорідненість української національної та християнської ідеї. На завершення свого виступу М. Поровський подарував лідеру ВГО "Свобода" Олегу Тягнибоку свою книгу "Бурею битва гриміла" - про героїчну боротьбу УПА на Волині. 


Детальніше Голова Республіканської Християнської партії  Микола Поровський, очолив організаційний комітет відзначення Дня Незалежності на Рівненщині, до якого увійшли:  Рівненська організація РХП – М. Шворобей, Рівненська організація УНРади –Р. Омельчук, Українське козацтво «Волинська Січ» - С. Олексіюк, Братство воїнів УПА – О. Мануйлик, Товариство політв’язнів і репресованих – Л. Колесник, Конгрес української інтелегенції – Б. Куряник, Товариство Просвіти – О. Волощук,  Союз Українок – Т. Наулік, Спілка офіцерів України – В. Лавренчук та інші. 


ДетальнішеГолова РХП 20-22 травня побував в Берліні на з’їзді партії Зелених Німеччини.  Голова РХП 20-22 травня побував в Берліні на з’їзді партії Зелених Німеччини. Голова Республіканської Християнської партії, Голова УНРади Микола Поровський та член Президії УНРади, один із лідерів партії Зелених України Віталій Кононов, провели зустрічі із делегатами з’їзду, ознайомилися із діяльністю Зелених Німеччини. 


Детальніше  Голова Республіканської Християнської,   Голова УНРадипартії М. Поровський здійснив візит до Литовської Республіки на запрошення Голови Сейму Литовської Республіки І.Дягутене.


Детальніше  24 березня відбулася робоча поїздка голови УНРади, голови РХП Миколи Поровського до Львова. У Львівському Національному університеті ім.І.Франка він зустрівся із студентами і викладачами. 


Детальніше  Андрія Садового на виборах підтримає Республіканська Християнська партія. Таке рішення прийняв центральний провід партії у суботу, 4 вересня.


Детальніше  18 червня 2010 року партійна молодь в Деснянскому районі провела акцію «Молодь за чисте місто»


Детальніше  В ході святкування Дня Незалежності України РХМ прийняв саму активну участь. Члени Вишгородської міської організації проносили найбільший прапор нашої держави


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13