Новини

 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Шановні друзі ! У нашому спілкуванні буде вимушена перерва.Я від'їжджаю до Діючої Армії на посаду старшого офіцера армійської бригади.Щасти Вам.До зустрічі після війни.Ми обовязково переможемо російського агресора і найманців. Маю честь-підполковник Микола Поровський. Слава Україні!!!


Детальнішеза участю:
-     Міністра культури України, голови Державного організаційного комітету з відзначення 25-ї річниці Народного Руху України  Євгена Нищука;
-    Голови Народного Руху України  Василя Куйбіди;
-    Координатора оргкомітету Голови РХП Миколи Поровського .
           Створення Народного Руху України 8-10 вересня 1989 року на Установчому з’їзді у Києві стало початком нової епохи визвольних змагань українського народу за відновлення української держави.
                Рух, об’єднавши у своїх рядах всі патріотичні, національні і екологічні організації,  провів масові громадсько-політичні акції і зруйнував політичну монополію тоталітарно-комуністичного режиму, підняв синьо-жовтий прапор як символ боротьби за незалежність, національне відродження і соціальну справедливість. Віхами цієї боротьби стали: ланцюг злуки від Львова до Києва у якому взяли участь біля 1 млн. людей, всеукраїнська акція підтримки незалежності Литви та прориву економічної блокади прибалтійських держав, відзначення 500 – річчя козацтва
Народний Рух України, як політична організація, яка очолила боротьбу українського народу за незалежність,
 


ДетальнішеДве недели ездил в Луганском направлении. И вот, впервые после взятия Славянска поехал сквозь знакомые места. Впечатлений несколько, но самое сильное знаете какое?
ПУСТОЙ Изюмский блок-пост! Почти два месяца проезжая его для меня начиналась "зона АТО". И вот теперь он разобран, пулеметы-убраны, бтр-ы-уехали и вообще пусто. 
Другие впечатления тоже вполне мирные:
1. Славянск и Краматорск практически не повреждены. Кроме Семеновки и одной линии оборванных троллейбусных проводов разрушений не увидел вовсе. 


Детальніше 

Я мав зустріч у Києві із давнім знайомим ще з часів боротьби за незалежність Литви і України Андрюсом Кубілюсом-двічі Прем'єр-міністром Литви .У час розмови він сказав : Українська нація, вся нація, росте на очах і стає найсильнішою європейською нацією".Ми згадали часи спільної боротьби Саюдісу і РУХу проти імперського Кремля.
«Україна є першою мішенню цієї агресивної політики Кремля . Я думаю, що агресія відбувається через те, що в Кремлі почали розуміти, що вони програють. Ця агресія з'явилася через слабкість, коли побачили, що на Майдані програли геополітичну битву за Україну, через це з'явилася агресія і нервозність. Ми всі розуміємо наскільки вам важко, не будучи готовими до такого розвитку подій. Не будучи готовими до того, що з боку Росії почнеться така агресія...", - підкреслив Андрюс Кубілюс.

ДетальнішеВідверта збройна агресія Росії проти України, інформаційні спецоперації проти українців які проводять спецслужби РФ через засоби інформації та свої структури в Україні, виявили неспроможність державних інструментів - СБУ, МВС, ЗСУ забезпечити територіальну цілісність, суспільно-політичну стабільність та інформаційну безпеку нашої держави. Цьому є багато причин: від систематичного розвалу й дискредитації силових відомств до цілеспрямованої інфільтрації російської агентури у всі сфери суспільного, політичного й економічного життя України. Головним інструментом 


Детальніше 26 квітня 2014 року в суботу відбувся ХІІ з’їзд Республіканської Християнської партії. 75 делегатів  представляли 22 обласних організації у яких 5тис. 126 членів партії. Гостями з’їзду були засновник партії Зелених Віталій Кононов та Голова НРУ, кандидат в Президенти України Василь Куйбіда. З’їзд обрав Головою РХП на новий термін М. Поровського, затвердив 


ДетальнішеВідбулось засідання Ради РХП

4-го квітня (у пятницю) відбулось засідання Ради РХП . Члени ради , які прибули від усіх ОО та Київської МО РХП  розглянули    порядок денний: Про кандидатів у Президенти України на виборах у травні 2014р та підтримку РХП одного з кандидатів , Про участь РХП у виборах до Київради та київського міського Голови.
Із доповіддю з 1го питання виступив голова РХП М Поровський, який зазначив, що РХП у рішенні про підтримку того чи іншого кандидата має керуватися ідеологічними принципами, а не рейтингом того чи іншого з кандидатів у Президенти.Члени Ради обговорили доповідь, вислухали виступи Г.Бабієва, В.Гончарова,В Овсієнка,В.Бондарчука, О .Донця та інших  і відзначили необхідність обєднання довкіл кандидата у Президенти від національно-демократичної партії  усіх національно-демократичних сил.

Детальніше 22 лютого (у суботу) відбулось засідання Ради РХП . Члени ради , які прибули від усіх ОО та Київської МО РХП розглянули порядок денний: Про скликання чергового 12–го зїзду РХП.

Рада призначила 12-й з'їзд РХП на 26.04.2014 р. (субота)

ДетальнішеАгресивна і цілеспрямована діяльність кремлівського керівництва, починаючи від інформаційно-психологічних диверсій, економічних блокад та енергетичного шантажу України до сьогоднішніх військових провокацій - переміщень Російських військ на Кримському півострові є результатом того, що зазнавши нищівної поразки в намаганнях взяти Україну під контроль за допомогою своїх маріонеток, Росія здійснює військову авантюру проти суверенної України.

 

Закликаємо Верховну Раду України дати відсіч кремлівським  агресорам, їх авантюрним діям і планам збурити російськомовних українців та вбити клин між сходом і заходом України. В Україні належить негайно виявити тих провокаторів і агентів спецслужб, які своїми діями нагнітали протистояння між активістами та силовиками, та підбурювали до недовіри новостворюваному Українському Уряду.  


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13