Новини

 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
ДетальнішеЗамполіт “кіборгів”: Українська армія здатна впоратись власними силамиМи присутні при народженні нового українського епосу. Становлення диктатури Януковича, її повалення народом, Майдан, російська окупація і відродження української армії. Серед героїв нового часу є і кіровоградські військові – 3-й окремий полк спеціального призначення, яких ми знаємо як легендарних «донецьких кіборгів», захисників аеропорту міста Донецьк.

Влітку у кіровоградських «спецназівців» з’явився новий замполіт. Один із засновників Народного Руху України, депутат трьох скликань, що брав участь у проголошенні Акту Державної незалежності України, створення української армії та законодавчих основ відновленої української державності.

 

Наприкінці серпня Микола Іванович Поровський написав на своїй сторінці у Facebook наступний статус: «Я від’їжджаю до діючої армії на посаду старшого офіцера армійської бригади. До зустрічі після війни. Ми обов’язково переможемо російського агресора і найманців. Маю честь – підполковник Микола Поровський. Слава Україні!!!».

Зустрічаємось з Миколою Івановичем на території легендарної частини, у його кабінеті. На сейфі залишилася наклейка з прізвищем відповідального – попередника Миколи Поровського, заступника командира частини з виховної роботи 3-го полку спеціального призначення Сергія Сенчева, що загинув влітку в зоні АТО. На стіні – фото засновників блоку «Наша Україна», де по центру – майбутній кіровоградський замполіт Поровський, ліворуч – майбутній президент Порошенко і праворуч – колишній президент Ющенко. Більше ніяких особистих речей, кабінет має суто армійський утилітарний інтер’єр. Микола Поровський має підтягнутий військовий вигляд, чого не очікуєш від 58-річного колишнього політика, депутата кількох скликань і письменника.

– Як ви потрапили до Кіровограда, саме до цієї військової частини?

– Я довго добивався того, щоб бути призваним до війська. Ще у квітні зголосився до Київського військкомату. Через те, що  мій вік більше 55 років, був знятий як офіцер з військового обліку. Тільки після Указу Президента про відновлення на обліку старших офіцерів військомат зважив на моє настійливе прохання і я був призваний до Збройних Сил України. Пройшов лікарську комісію, деякі проблеми зі здоров’ям успішно приховав. Був направлений до артилерійської бригади на посаду старшого офіцера. Бригада переформовувалась на Яворівському полігоні....продовження  persha.kr.ua/news/32185-mikola-porovskij-zampolit-kiborgiv.html