Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Відбулось засідання Ради РХП4-го квітня (у пятницю) відбулось засідання Ради РХП . Члени ради, які прибули від усіх ОО та Київської МО РХП  розглянули    порядок денний: Про кандидатів у Президенти України на виборах у травні 2014р та підтримку РХП одного з кандидатів , Про участь РХП у виборах до Київради та київського міського Голови
Із доповіддю з 1го питання виступив голова РХП М Поровський, який зазначив, що РХП у рішенні про підтримку того чи іншого кандидата має керуватися ідеологічними принципами, а не рейтингом того чи іншого з кандидатів у Президенти.Члени Ради обговорили доповідь, вислухали виступи Г.Бабієва, В.Гончарова,В Овсієнка,В.Бондарчука, О .Донця та інших  і відзначили необхідність обєднання довкіл кандидата у Президенти від національно-демократичної партії  усіх національно-демократичних сил.Поскільки тільки кандидат у Президенти В.Куйбіда є висуванцем національно-демократичної партії Народний Рух України-Рада РХП висловила готовність підтримати його кандидатуру за умови врахування пропозицій РХП. Остаточне рішення про підтримку кандидата у Президенти  прийме 12й з’їзд РХП  проведення якого Рада призначила на 26 квітня.