Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  В Україні 2009 рік є Роком молоді. Тож молодіжні організації мають нагоду проявити себе найкращим чином.


Детальніше  Рада Республіканської Християнської партії щиросердечно вітає із 60-річним ювілеєм та Державною нагородою України Василя Васильовича Овсієнка


Детальніше  29 січня ц.р. о 12.00 год. в м. Києві на Аскольдовій могилі (вул. Героїв Крут) відбулась поминальна панахида, присвячена 91-річниці подвигу Героїв Крут.


Детальніше  Розпочато повноцінну реєстрацію обласних осередків РХМ в областях України.


Детальніше  Розпочато роботу з повного відновлення осередків в Запорізькій, Миколаївській областях та АР Крим


Детальніше  ПРИПИНИТИ ВІЙСЬКОВУ АГРЕСІЮ РОСІЇ ПРОТИ НЕЗАЛЕЖНОЇ ГРУЗІЇ!


Детальніше  26 липня відбулось державне святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі на Софійській площі.


Детальніше  Ось і завершився наш вишкіл та відпочинок. Протягом таборувань ми відпрацювали проблематику міжконфесійного порозуміння, зав'язали нові знайомства з нашими гостями та ще більше подружились в середині нашої великої родини РХМ.


Детальніше  Протягом 3-7 липня 2008 року ВМГО "Республіканська Християнська молодь" за підтримки Мінсім'ямолодьспорту провела чергове освітньо-виховне таборування. Тематика акції: "Конфесії різні - а українська молодь єдина".


Детальніше  "Республіканська Християнська молодь" розпочала розробку Інтернет-сайту молодіжки.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13