Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

День молодіжних громадських організацій України В Україні 2009 рік є Роком молоді. Тож молодіжні організації мають нагоду проявити себе найкращим чином. 16-го травня на честь Дня молодіжних громадських організацій відбувся Всеукраїнський Форум молоді та Фестиваль Борщу. Захід проходив в Пансіонаті "Пролісок" на Київщині та мав мету стати українським аналогом Октоберфесту. Свої вітання були надіслані учасникам від Президента України та Прем'єр-міністра. До журі фестивалю входили: Заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Драпушко Ростислав Григорович, начальник обласного управління у справах сім'ї та молоді Вітер М.К. та інші поважні для молодіжного руху особи.

Команда РХМ була сформована представниками Київського міського осередку. Вході фестивалю необхідно було приготувати найулюбленішу страву українців - червоний борщ, та презентувати його журі використовуючи фольклорні елементи.

Як завжди, наша команда показала себе на достойному рівні. Один із дегустаторів заявив: "..Це блюдо було неперевершеним!..". Тож, досвід наших щорічних таборувань дається взнаки. Цього року вони заплановані на початок липня.

Центральний Провід РХМ просить терміново надіслати пропозиції та списки учасників на цьогорічні таборування до секретаріату.

 

Голова РХП        М.І.Поровський

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06