Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Зустріч у Львові лідерів РХП  24 березня відбулася робоча поїздка голови УНРади, голови РХП Миколи Поровського до Львова. У Львівському Національному університеті ім.І.Франка він зустрівся із студентами і викладачами. В час зустрічі М.Поровський презентував свої книги на історичну тематику – “Забутий заповіт борцям за Україну”, “Тільки рухом життя і обіймеш”, “Й бурею битва гриміла” та подарував їх бібліотеці університету і кафедрі новітньої історії України. Під час дискусії про сучасне становище України, роль і перспективи національно-патріотичних сил у сучасному політикумі М.Поровський розповів про діяльність УНРади, зроблені заходи для об’єдання національно-патріотичних сил, відповів на численні запитання студентів.

М. Поровський мав також зустріч із першим заступником міського голови Львова Олегом Синюткою та зустрівся із членами Львівської міської організації РХП.

Прес-служба РХП
т. 463-71-05