Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Українці і білоруси зібралися разом, щоб помолитися за політв’язнів. 11 грудня у Міжнародний день прав людини голова РХП М. Поровський та члени Центрального Проводу РХП разом із лідерами Української Національної Асамблеї взяли участь у молебні за всіх політв’язнів, котрий відбувся у Свято – Михайлівському Соборі Києва. Разом із лідерами українських національно - патріотичних сил до Свято – Михайлівського Собору прийшли учасники Білоруського Руху Солідарності «Разом» на чолі з В’ячеславом Сівчиком. Українці і білоруси разом молилися за білоруських опозиціонерів, які караються в тюрмах у Білорусі, несправедливо засуджених Лукашенківським режимом, та за, переслідуваних в Україні, членів українських націоналістичних організацій.

Після молебню з Володимирської гірки у межах Тижню солідарності з Білоруссю на знак солідарності із білоруськими політв’язнями були випущені в небо 11 повітряних ліхтарів із портретами білоруських політв’язнів.