Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

У Львів з робочим візитом 

Голова Республіканської Християнської партії Микола Поровський відвідав Львів та зустрівся із міським головою Андрієм Садовим (його кандидатуру РХП висувала і підтримувала на виборах). Вони обговорили питання діяльності фракції РХП у Львівській міськраді, політичного життя міста, підготовки до Євро - 2012, не оминули і питання проведення майбутніх виборів до Верховної Ради у Львові. Також М. Поровський в розмові з А. Садовим порушив питання про представлення до найвищої нагороди - Герой України -  почесного громадянина Львова, почесного голову РХП Гориня М.

 У Львівській міськраді Микола Поровський зустрівся також з депутатами фракції РХП. У ході розмови були обговорені питання співпраці із фракцією «Свобода»  та підтримки ініціатив міського голови. «Завданням діяльності фракції РХП є підтримка ініціатив, спрямованих на розвиток міста та підвищення рівня життя львів’ян, а особливим завданням фракції РХП є внесення у політику норм християнської моралі задля християнського і духовного відродження», - наголосив Микола Поровський.

У цей же день відбулися збори Львівської міської організації РХП (голова Богдан Панкевич), на яких Микола Поровський та голова Львівської обласної організації РХП Мирослав Глубіш виступили перед членами партії, розповіли про політичний курс партії та завдання підготовки до виборів і 11 з`їзду РХП