Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

На Євромайдані Сьогодні Голова РХП Микола Поровський виступив з трибуни Євромайдану. У своєму зверненні до учасників мітингу він зазначив що члени РХП ві д першого дня Євромайдану були серед маніфестантів і що справді символічним є те що нинішній Євромайдан після побиття студентів міліцейським підрозділом  Беркут розпочався від Свято-Михайлівського монастиря - духовної святині українського народу . Влада перейшла всі межі в ставленні до народу, коли словами міліціонера-беркутівця заявила студентам: "На колені мразь".  Український народ не мразь і його діти -студенти котрі правомірно вийшли на майдан засвідчити свою громадську позицію -бажання жити у Європейській країні - не мразь! Це найкращі діти вільнолюбного козацького українського народу якого ніякій "мразі" ніколи  не поставити на коліна. Владою,міліцією, скоєно злочин проти українського народу за який винні повинні понести покарання. Уряд Азарова повинен піти у відставку, а злочинці сісти на лаву підсудних. Євромайдан повинен також розпочати новий етап- революцію за соціальну справедливість! Вкрадені в українського народу підприємства енергетики -обленерго і облгази повинні бути націоналізовані, як і підприємства хімічної промисловості - саме із вкрадених у народу прибутків від фабрик і заводів формуються злочинні "общаки" із яких влада чорним налом заплатила по 500долларів беркутівцям за каїнову службу-побиття студентів. Ми повинні оновити країну, зробити все, щоб в Україні постала українська за змістом влада! Україні українську владу!! - скандував майдан..