Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Вшанували пам’ять Михайла Гориня У сороковий день після відходу в вічність Михайла Гориня, у Києві,  21  лютого, відбувся «Вечір пам΄яті». О 16 годині відслужено панахиду за Покійного в церкві Святого Миколая Чудотворця «УГКЦ» на Аскольдовій могилі.

О 18 годині у приміщенні видавництва «Смолоскип»  на Подолі зібралися друзі й соратники видатного політичного діяча і державотворця М. Гориня. Колишні політв΄язні Є. Сверстюк, В. Овсієнко, Й. Зісельс розповіли про страдницький шлях Михайла Гориня. Його соратники в політичній боротьбі за Українську державу М. Поровський, В. Кулинич поділилися спогадами про його діяльність в  НРУ, УРП, РХП. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Михайла Гориня, після чого в його пам’ять прозвучала пісня «Чуєш брате мій…». Із своїми спогадами про  Михайла Гориня  виступили друзі, знайомі, рідні. Донька Гориня Оксана подякувала всім присутнім за вшанування пам’яті її батька.