Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

ЗАЯВА Блоку національно-демократичних та патріотичних сил України щодо припинення повноважень Верховної Ради України V скликання.  Президент України Віктор Ющенко 2 квітня 2007 року видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради України V скликання і проведення дострокових виборів.

Рік роботи парламенту підтвердив, що пріоритетом обранців від Партії регіонів, СПУ та КПУ є влада і відповідно боротьба передусім за владні повноваження. В Україні відбувається узурпація влади антиукраїнськими силами, котрі об'єднані у парламенті у гак знаній "антикризовій коаліції". Олігархічно-комуністична влада затвердила Держбюджет-2007, в котрому пріоритетними є капіталовкладення в їх бізнес, а не розвиток виробництва та розв'язання на цій основі соціальних проблем, а також вже встигла відновити вільні від правоохоронного та податкового контролю економічні зони, реставрувати стару систему оборудок із поверненням ПДВ, ухвалити низку лобістських рішень щодо пріоритетів та пільг власному бізнесу. Саме тому статки олігархів та інших "гаманців" регіоналів значно зросли за останній рік.

Правляча "кризова" коаліція не виконала жодної своєї обіцянки. Замість "покращення життя вже сьогодні" нам даровано інфляцію та багатократне підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, які звели нанівець всі мізерні надбавки до зарплат і пенсій. На додаток, уряд замахнувся па святе - скасувати допомогу на дітей. Під загрозою опинився зовнішньополітичний курс України.

Ліві сили - КПУ та СПУ - зрадили своїх виборців, увійшовши в коаліцію з олігархічним капіталом і підтримавши антисоціальний державний бюджет. Зрадники виявилися і серед "помаранчевих"" сил. Коаліція намагалася розширити свої ряди, всупереч Конституції України, за рахунок підкупу, шантажу та погроз окремих народних депутатів із опозиційного табору. Тим самим були перекреслені результати демократичного вибору народу минулого року. Зрадництво й продажність практично стали нормою українського парламентського життя.

Президент України не мав іншого вибору припинити беззаконня, як розпустити Верховну Раду України.

Національно-демократичні сили повністю підтримують Указ Президента України від 02.04.2007 „Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України" й визнають його обов'язково до виконання усіма органами державної влади. Нехай вільні й демократичні вибори стануть виразником народного волевиявлення.

Послідовно відстоюючи ідею побудови української демократичної правової держави з соціально-орієнтованою ринковою економікою, яка отримала підтримку 52-х відсотків виборців на президентських виборах 2004 року, Блок вбачає єдиний вихід із глибокої соціально-політичної кризи, в яку втягується українське суспільство, у нових виборах влади. Ці вибори дадуть нову якість влади лише за умов проходження до парламенту українських правих, які завжди працювали на суспільний та державний інтерес. Лише в такий спосіб можна уникнути переростання політичної кризи у політичний конфлікт, який може знищити Україну.

Ми звертаємось до всіх політичних партій і громадських організацій національно-демократичного спрямування із закликом об'єднатися і йти на вибори єдиною силою. Ми повинні висунути свою виборчу програму, яка відповідатиме життєвим потребам українського народу, а не інтересам кримінально-олігархічних кланів.

Блок закликає всіх свідомих громадян до ведення роз"яснювальної роботи серед українського народу щодо необхідності та неминучості проведення позачергових виборів Верховної Ради. Ви маєте бути готовими до організації масових акцій на підтримку позачергових виборів, повсякденної агітації та роботи на виборчих дільницях у якості спостерігачів. Будьмо організованими під час поїздок до столиці та областей України!

Геть зРАДУ! Так – новим вільним виборам!

Разом ми переможемо!

Слава українському народові!

Слава Україні!

Голова Народного руху        Б.Тарасюк

Голова Української Народної Партії        Ю. Костенко

Голова УРП “Собор”        А. Матвієнко

Голова Республіканської Християнської партії        М. Поровський

Голова Партії відродження села        І. Томич