Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Резолюція Таборування  Ось і завершився наш вишкіл та відпочинок.

Протягом таборувань ми відпрацювали проблематику міжконфесійного порозуміння, зав'язали нові знайомства з нашими гостями та ще більше подружились в середині нашої великої родини РХМ. Нас відвідали наші колеги з дружньої організації "Батьківщина Молода" міста Одеса, Молодіжний Союз "Наша Україна" з черкаської області, студентський мер міста Житомир - Олексій Кубраков та багато інших активних представників молодіжного руху.

Мусимо зізнатись - шкода, що все закінчилось так швидко. Але вже зараз ведуться консультації про візити рхм-івців між прилеглими областями.

Наступні наші зустрічі заплановані за таким графіком: Миколаївська та Одеська області 18-21 серпня, АР Крим 22-24 серпня, Черкаська обл. - 25-29 серпня, Київська обл. 1-3 вересня, Чернігівська обл. 4-7 вересня.

 

Таборування відбулось в рамках акції "Конфесії різні українська молодь єдина "

Оргкомітет ВИСЛОВЛЮЄ СЕРДЕЧНУ ПОДЯКУ ЗА ПІДТРИМКУ МІНСІМ'ЯМОЛОДЬСПОРТУ ТА ДЕРЖКОМНАЦРЕЛІГІЇ

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06


E-mail: rhmolod@bigmir.net