Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Прес-реліз  Микола Поровський - Голова Республіканської Християнської партії, народний депутат 1-го, 2-го та 4-го скликань Верховної Ради, провів у Харкові 4 квітня 2008 року презентацію своєї чергової книжки "І бурею битва гриміла" та її російськомовного перекладу "И бурею битва гремела". У книзі описані реальні події, ведеться захоплююча розповідь воїна УПА В.Чермошенцева - росіянина, кримчанина про стійкість, жертовність і силу духу борців за Незалежність України.

Про цю книгу відомий поет, герой України Дмитро Павличко в газеті "Літературна Україна" (7.02.08р. №5) сказав: "Прекрасну, знамениту книгу створив Микола Поровський із достовірної історії життя героїчної людини".

Микола Поровський подарував свої книги - "Забутий заповіт борцям за Україну", "І бурею битва гриміла", "Ключ від вершини" Харківській Державній науковій бібліотеці ім.Короленка, Харківській обласній бібліотеці, редакціям газет та всім учасникам презентації.

Голова РХП        М. Поровський

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06