Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ  Центральний Провід ВМГО "Республіканська Християнська молодь" розпочав розробку Інтернет-сайту молодіжки. Просимо всі обласні організації РХМ та РХП надати інформацію про свої осередки для наповнення.

Основна необхідна інформація має бути подана таким чином:

  • П.І.Б. керівника молодіжного осередку
  • контактні телефони
  • бажано - фото та програму діяльності на найближчій період часу
  • Коротеньку інформацію про обласну організацію та останні події в області за участю членів організації

 


Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06


В перше ініціативна група по реєстрації обласного осередку РХМ з Миколаївської області прибуде на таборування. Молодь зацікавилась нашими акціями "Молодь та енергозбереження в Україні" восени 2007року, оскільки більшість з них є студентами технічних факультетів.