Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

засідання Ради Республіканської Християнської партії  24 травня 2008 року відбулося засідання Ради Республіканської Християнської партії на якому розглядалось питання: "Про політичну ситуацію, участь РХП у нових політичних проектах та завдання обласних організацій РХП". В роботі Ради взяли участь 36 членів Ради - представники 18 обласних організацій партії. Голова РХП, народний депутат 1-го,2-го та 4-го скликань Верховної Ради України Микола Поровський у доповіді сказав: "Політична ситуація в Україні, замість очікуваної стабілізації після створення у Верховній Раді демократичної більшості, все більше і більше загострюється.

В руслі підготовки до можливих нових позачергових парламентських виборів створюється зараз новий політичний проект - нова політична партія із робочою (поки що назвою) "Єдиний центр". До складу цієї нової політичної сили висловили намір увійти - Народно-Демократична партія (Л.Супрун) з якою у РХП заключено Договір про політичне партнерство, Демократична партія України з якою у РХП теж укладено Договір."

Члени Ради обговорили питання і доручили Голові РХП М.Поровському провести консультації із лідерами НДП, ДемПУ а також партії "Єдиний Центр". Рада також прийняла рішення про входження РХП колективним членом до громадської організації "За Помісну Україну" - Голова П.А.Ющенко, народний депутат України.

Рада РХП визначила пріоритетні завдання обласним організаціям та відзначила успішну публіцистичну діяльність Голови РХП М.Поровського та члена Центрального Проводу В.Овсієнка - видання ними нових книг.

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06