Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 22 лютого (у суботу) відбулось засідання Ради РХП . Члени ради , які прибули від усіх ОО та Київської МО РХП розглянули порядок денний: Про скликання чергового 12–го зїзду РХП.

Рада призначила 12-й з'їзд РХП на 26.04.2014 р. (субота)

ДетальнішеАгресивна і цілеспрямована діяльність кремлівського керівництва, починаючи від інформаційно-психологічних диверсій, економічних блокад та енергетичного шантажу України до сьогоднішніх військових провокацій - переміщень Російських військ на Кримському півострові є результатом того, що зазнавши нищівної поразки в намаганнях взяти Україну під контроль за допомогою своїх маріонеток, Росія здійснює військову авантюру проти суверенної України.

 

Закликаємо Верховну Раду України дати відсіч кремлівським  агресорам, їх авантюрним діям і планам збурити російськомовних українців та вбити клин між сходом і заходом України. В Україні належить негайно виявити тих провокаторів і агентів спецслужб, які своїми діями нагнітали протистояння між активістами та силовиками, та підбурювали до недовіри новостворюваному Українському Уряду.  


Детальніше             

 

Ми, керівники правих національно-демократичних партій констатуємо, що завдяки безкомпромісній позиції Майдану, наступальним діям національно-патріотичних сил, Третя національна революція перемагає спротив злочинного режиму і входить в завершальну фазу.

 

            Координаційна Рада національно-демократичних сил - «Праві», створена в процесі боротьби із злочинним режимом Януковича, яка безкомпромісно відстоювала усунення бандооліхархії від  влади, стверджує, що вирішальний внесок у перемогу революції зробили своєю жертовністю українські патріотичні громадяни, зорганізовані на боротьбу  структурами «Правого сектору», громадським організаціями, національно-патріотичними партіями і сотнями Самооборони Майдану.


Детальніше Глава Республиканской  Христианской партии, народный депутат 1,2 и 4го созывов ВР Николай Поровский:

-  Во время Оранжевой революции действительно были случаи, когда бойцы «Беркута» переходили на сторону народа. Так во время  стычек митингующих с милицией возле здания Администрации  Президента, когда шло силовое противостояние  и уже балансировало на грани применения спецсредств милицией и соответственно с нашей стороны бутылок с бензином, пороховых ракет и прочего (а я тогда был  комендантом протестной акции со стороны ул. Лютеранской) пришли «делегаты» - два офицера противостоящего нам харьковского батальона «Беркут».  Пришли по своей инициативе и предложили заключить «джентельменское соглашение». Оно заключалось в следующем: мы не бросаем в них камни и «коктейли молотова», а они не применяют спецсредства. 


Детальніше         Президент Янукович і депутати партії регіонів нарешті зрозуміли, що терором з вбивствами вони не змусять український народ  до покори. Нині Верховна Рада зробила перші кроки для розв’язання політичної кризи і скасувала прийняті 16.01.2014р. у незаконний спосіб антиконституційні закони. Проте наступними голосуваннями  депутати ВРУ  внесли зміни до Кримінального Кодексу України, якими до правильних вимог щодо відповідальності за «заперечення чи виправдання злочинів фашизму» додали формулювання, спрямоване проти українських патріотів, які боролися як проти німецьких так і радянських загарбників.  Цей закон потрібен антиукраїнським силам(щонайперше комуністам, щоб приховати свої злочини проти українського народу) зовсім не для заборони виправдання дій фашистів і гітлерівських нацистів, яких в Україні ніхто не виправдовує, бо в Україні  на відміну від Росії чи Німеччини, немає жодної партії, громадської чи неформальної організації, яка б сповідувала чи виправдовувала звірства  фашистів-нацистів проти українського народу. Комуністам і регіоналам, носіям російсько-шовіністичних поглядів, цей закон потрібен, щоб заборонити будь-яку згадку у пресі, телебаченні про воїнів Української Дивізії «Галичина», УПА, підпілля ОУН, про героїчний опір українців московсько-комуністичним окупантам,  адже під покарання згідно цього закону  « строком до двох років» потраплять усі письменники чи журналісти,  які написали про них книги чи статті.  

          Ми  заявляємо, що норми Кримінального Кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму  є дволичними, оскільки не тільки не поширюються на злочини комунізму, засуджені ОБСЄ, Парламентською Асамблеєю Ради Європи, Європарламентом,  а й дають можливість прирівняти до фашистів українців, які вели героїчну боротьбу як проти німецько-фашистських так і московсько-комуністичних окупантів за Незалежність України.  Водночас цей закон не передбачає відповідальності за виправдання злочинів комуністичного режиму (зокрема  голодомору),  який, будучи ідейно спорідненим з фашизмом, набагато перевершив його за кількістю жертв і звірячих злочинів проти власного народу в СРСР. А тому ці норми по суті своїй є аморальними,  спрямованими на знищення історичної пам’яті українців про своїх героїв. 


Детальніше  В Україні нині - новий виток політичної напруги. 30 листопада 2013 року влада розпочала терор проти українського народу, використовуючи для цього спецпідрозділ «Беркут» і найманих «тітушок» та «гопників», які діють як злочинці бючи і тероризуючи мирних демонстрантів.

Всупереч неодноразовим публічним заявам і обіцянкам Президента покарати винуватців злочинів, не притягнуто до відповідальності жодної посадовоїсособи, яка віддавала чи виконувала злочинні накази зачистити Майдан від студентів.

 


Детальніше 

 

 

 

 

 

В Україні третій місяць триває акція непокори громадян злочинним діям влади, яка цинічно порушила конституційні права людей. Два місяці безперервного мирного мітингу і звернень до влади не дали жодних наслідків. Навпаки – депутати Партії Регіонів, у незаконний спосіб нехтуючи закон «Про регламент ВР», прийняли у січні антиконституційні закони, що обмежують права і свободи громадян, і цим цілеспрямовано спровокували нову ескалацію громадяського конфлікту в Україні.

Громадяни України, які вийшли на Майдан у Києві, та аналогічні акції в областях відстоювати свої громадянські права, діють відповідно до норм Конституції України, зокрема, ст. 55: «Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.», ст. 27: «Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань», ст. 28 «Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню». 


Детальніше 10 січня відбулось засідання  Центрального Проводу РХП на якому члени Проводу розглянули питання участі РХП у Євромайдані , утворення політичного обєднання із ідейно близькими партіями та створення Інформаційного телепорталу РХП. Із інформацією з цих питань виступив голова РХП М Поровський .Після обговорення Провід схвалив діяльність участі у Євромайдані Голови РХП М Поровського, в.о.Голови Київської МО.В Плакути-Бондаренка, ГолівІв.Франківської-Банах,Львівської-Глубіш,Вінницькоі –Шкільняк  ОО РХП,щодо підтримки Євромайдану.Провідприйняв рішення про створення  Інформаційного телепорталу РХП та затвердив ухвалу про політичну співпрацю РХП із партіями НРУ та Українська платформа Собор.

 

 


Детальніше Члени  Центрального Проводу РХП побували 8 січня  на на різдвяному прийомі у Патріарха Руси –України  Філарета. Голова РХП М Поровський привітав Святійшого Філарета із Різдвом, а  члени ЦП РХП Г. Бабієв,В Гончаров та В Бондарчук вручили Йому різдвяні подарунки.На прийомі у Святійшого Філарета відбулось багато цікавих зустрічей,розмов і обмін думками з приводу подій в Україні із відомими церковними, політичними і громадськими діячами України.


Детальніше Голова РХП М. Поровський побував 25 грудня у Івано-Франківську на урочистому зібранні з нагоди 50 річного ювілею Голови Ів. Франківської ОО РХП, 1-го заступника Голови і члена ЦП РХП  Ігоря Банаха.Вітаючи ювіляра,він побажав йому нових успіхів у політичній діяльності на благо України та міцного здоровя і щастя в особистому житті та від імені партії вручив йому козацьку шаблю із написом  »Ігорю Банаху в день 50-річного ювілею, за заслуги перед українським народом у боротьбі за Незалежність України та розбудову РХП».Ювіляра також привітали голови обласних, міських і районних організацій РХП, політв’язні-засновники партії В. Овсієнко та Б. Ребрик, Львівський міський Голова А. Садовий , відомі політичні і громадські діячі Прикарпаття.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13