Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  Ось і завершився наш вишкіл та відпочинок. Протягом таборувань ми відпрацювали проблематику міжконфесійного порозуміння, зав'язали нові знайомства з нашими гостями та ще більше подружились в середині нашої великої родини РХМ.


Детальніше  Протягом 3-7 липня 2008 року ВМГО "Республіканська Християнська молодь" за підтримки Мінсім'ямолодьспорту провела чергове освітньо-виховне таборування. Тематика акції: "Конфесії різні - а українська молодь єдина".


Детальніше  "Республіканська Християнська молодь" розпочала розробку Інтернет-сайту молодіжки.


Детальніше  Протягом 3-7 липня 2008 року ВМГО "Республіканська Християнська молодь" за підтримки Мінсім'ямолодьспорту проводить чергове освітньо-виховне таборування. Тематика акції: "Конфесії різні - а українська молодь єдина".


Детальніше  25 червня 2008 року Голова РХМ Бондарчук Володимир став лауреатом премії Кабінету Міністрів України згідно з розпорядженням КМУ "Про присудження Премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України" від 18 червня 2008р. №847-р. Зазначимо, що це вже 3-тя державна нагорода Володимира Бондарчука за останні 3 роки.


Детальніше  24 травня 2008 року відбулося засідання Ради Республіканської Християнської партії на якому розглядалось питання: "Про політичну ситуацію, участь РХП у нових політичних проектах та завдання обласних організацій РХП".


Детальніше  Микола Поровський - Голова Республіканської Християнської партії, народний депутат 1-го, 2-го та 4-го скликань Верховної Ради, провів у Харкові 4 квітня 2008 року презентацію своєї чергової книжки "І бурею битва гриміла" та її російськомовного перекладу "И бурею битва гремела".


ДетальнішеВідбулося Засідання Ради Республіканської Християнської партії на якому розглядалось питання: "Про політичну ситуацію, що склалася внаслідок обрання Уряду Ю.Тимошенко, політичний курс РХП та завдання діяльності обласних організацій партії".


ДетальнішеСистемна політична криза, яка тривалий час розхитує українське суспільство і мобілізує український політикум, навіть після призначення дати позачергових виборів Верховної Ради не отримала довгоочікуваної розв’язки.


Детальніше  Президент України Віктор Ющенко 2 квітня 2007 року видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради України V скликання і проведення дострокових виборів.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13