Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13          На свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня Голова РХП М. Поровський взяв участь в урочистях у м. Рівному. До Рівненського Свято-Покровського собору прибув Патріарх Руси-України Філарет, який відслужив літургію та благословив українське козацтво. Біля Собору перед багатотисячним зібранням віруючих Микола Поровський привітав Святійшого Патріарха Філарета та рівнян із святом Покрови та очолив хресний  хід від Св. Покровського собору та пам’ятників командуючому УПА Климу Савуру і Тарасові Шевченку, де служили панахиди та відбулося Народне Віче.

Делегація  РХП відвала історичну Пересопницю - музей Першокниги – Пересопницького Єванглія та побувала на Козацьких могилах під Берестечком – де вклонилися праху українських козаків, що полягли за волю України.


Детальніше Громадський комітет вшанування пам‘яті жертв Бабиного Яру повідомляє про панахиду і покладання квітів до пам’ятних знаків Національного історико-меморіального комплексу «Бабин Яр» у четвер 29 вересня 2011 року.

У скорботному заході, що почнеться о 12 годині біля пам’ятника мирним громадянам  та військовополоненим візьмуть участь ієрархи українських церков, представники спільнот, чиї мученики знайшли останній спочинок у землі Бабиного Яру, родичі і близькі жертв, представники громадських організацій та політичних партій.

Закликаємо всіх людей доброї волі, незалежно від їхнього походження та політичних поглядів, взяти участь у вшануванні пам’яті невинно убієнних синів і дочок української землі.

Збір учасників заходу на розі вулиць Мельникова та О.Теліги.

Їхати до станції метро «Дорогожичі».

 

 

Громадський комітет вшанування пам‘яті жертв Бабиного Яру 

Контактний телефон: 258-00-71


Детальніше Голова РХП М. Поровський - 24 вересня взяв участь в Урочистому з'їзді Партії "Свобода" який проходив у залі Київської політехніки. Він привітав свободівців із 20-річним ювілеєм від імені засновників РХП - політв'язнів та Центрального Проводу партії, побажав успішної діяльності на благо України та відзначив взаємоспорідненість української національної та християнської ідеї. На завершення свого виступу М. Поровський подарував лідеру ВГО "Свобода" Олегу Тягнибоку свою книгу "Бурею битва гриміла" - про героїчну боротьбу УПА на Волині. 


Детальніше Голова Республіканської Християнської партії  Микола Поровський, очолив організаційний комітет відзначення Дня Незалежності на Рівненщині, до якого увійшли:  Рівненська організація РХП – М. Шворобей, Рівненська організація УНРади –Р. Омельчук, Українське козацтво «Волинська Січ» - С. Олексіюк, Братство воїнів УПА – О. Мануйлик, Товариство політв’язнів і репресованих – Л. Колесник, Конгрес української інтелегенції – Б. Куряник, Товариство Просвіти – О. Волощук,  Союз Українок – Т. Наулік, Спілка офіцерів України – В. Лавренчук та інші. 


ДетальнішеГолова РХП 20-22 травня побував в Берліні на з’їзді партії Зелених Німеччини.  Голова РХП 20-22 травня побував в Берліні на з’їзді партії Зелених Німеччини. Голова Республіканської Християнської партії, Голова УНРади Микола Поровський та член Президії УНРади, один із лідерів партії Зелених України Віталій Кононов, провели зустрічі із делегатами з’їзду, ознайомилися із діяльністю Зелених Німеччини. 


Детальніше  Голова Республіканської Християнської,   Голова УНРадипартії М. Поровський здійснив візит до Литовської Республіки на запрошення Голови Сейму Литовської Республіки І.Дягутене.


Детальніше  24 березня відбулася робоча поїздка голови УНРади, голови РХП Миколи Поровського до Львова. У Львівському Національному університеті ім.І.Франка він зустрівся із студентами і викладачами. 


Детальніше  Андрія Садового на виборах підтримає Республіканська Християнська партія. Таке рішення прийняв центральний провід партії у суботу, 4 вересня.


Детальніше  18 червня 2010 року партійна молодь в Деснянскому районі провела акцію «Молодь за чисте місто»


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13