Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Створюючи Народний Рух, він був у числі перших борців за нашу свободу. Завдячуючи його активності й дипломатичності (як представника Народної Ради на переговорах із фракцією комуністів), 24 серпня 1991 року ліве крило парламенту підтримало Постанову про Незалежність України. Сьогодні Микола Поровський продовжує відстоювати національні інтереси, але вже не у Верховній Раді, а як офіцер Збройних сил, до яких прийшов добровольцем ще влітку 2014-го. Воював у зоні АТО в полку спецприз- наченців, був заступником командира полку. Віднедавна очолює відділ Головного управління морально- психологічного забезпечення Генерального штабу ЗСУ.

Полковник Микола Поровський


ДетальнішеМи присутні при народженні нового українського епосу. Становлення диктатури Януковича, її повалення народом, Майдан, російська окупація і відродження української армії. Серед героїв нового часу є і кіровоградські військові – 3-й окремий полк спеціального призначення, яких ми знаємо як легендарних «донецьких кіборгів», захисників аеропорту міста Донецьк. Влітку у кіровоградських «спецназівців» з’явився новий замполіт. Один із засновників Народного Руху України, депутат трьох скликань, що брав участь у проголошенні Акту Державної незалежності України, створення української армії та законодавчих основ відновленої української державності. Наприкінці серпня Микола Іванович Поровський написав на своїй сторінці у Facebook наступний статус: «Я від’їжджаю до діючої армії на посаду старшого офіцера армійської бригади. До зустрічі після війни. Ми обов’язково переможемо російського агресора і найманців. Маю честь – підполковник Микола Поровський. Слава Україні!!!».


Детальніше Шановні друзі ! У нашому спілкуванні буде вимушена перерва.Я від'їжджаю до Діючої Армії на посаду старшого офіцера армійської бригади.Щасти Вам.До зустрічі після війни.Ми обовязково переможемо російського агресора і найманців. Маю честь-підполковник Микола Поровський. Слава Україні!!!


Детальнішеза участю:
-     Міністра культури України, голови Державного організаційного комітету з відзначення 25-ї річниці Народного Руху України  Євгена Нищука;
-    Голови Народного Руху України  Василя Куйбіди;
-    Координатора оргкомітету Голови РХП Миколи Поровського .
           Створення Народного Руху України 8-10 вересня 1989 року на Установчому з’їзді у Києві стало початком нової епохи визвольних змагань українського народу за відновлення української держави.
                Рух, об’єднавши у своїх рядах всі патріотичні, національні і екологічні організації,  провів масові громадсько-політичні акції і зруйнував політичну монополію тоталітарно-комуністичного режиму, підняв синьо-жовтий прапор як символ боротьби за незалежність, національне відродження і соціальну справедливість. Віхами цієї боротьби стали: ланцюг злуки від Львова до Києва у якому взяли участь біля 1 млн. людей, всеукраїнська акція підтримки незалежності Литви та прориву економічної блокади прибалтійських держав, відзначення 500 – річчя козацтва
Народний Рух України, як політична організація, яка очолила боротьбу українського народу за незалежність,
 


ДетальнішеДве недели ездил в Луганском направлении. И вот, впервые после взятия Славянска поехал сквозь знакомые места. Впечатлений несколько, но самое сильное знаете какое?
ПУСТОЙ Изюмский блок-пост! Почти два месяца проезжая его для меня начиналась "зона АТО". И вот теперь он разобран, пулеметы-убраны, бтр-ы-уехали и вообще пусто. 
Другие впечатления тоже вполне мирные:
1. Славянск и Краматорск практически не повреждены. Кроме Семеновки и одной линии оборванных троллейбусных проводов разрушений не увидел вовсе. 


Детальніше 

Я мав зустріч у Києві із давнім знайомим ще з часів боротьби за незалежність Литви і України Андрюсом Кубілюсом-двічі Прем'єр-міністром Литви .У час розмови він сказав : Українська нація, вся нація, росте на очах і стає найсильнішою європейською нацією".Ми згадали часи спільної боротьби Саюдісу і РУХу проти імперського Кремля.
«Україна є першою мішенню цієї агресивної політики Кремля . Я думаю, що агресія відбувається через те, що в Кремлі почали розуміти, що вони програють. Ця агресія з'явилася через слабкість, коли побачили, що на Майдані програли геополітичну битву за Україну, через це з'явилася агресія і нервозність. Ми всі розуміємо наскільки вам важко, не будучи готовими до такого розвитку подій. Не будучи готовими до того, що з боку Росії почнеться така агресія...", - підкреслив Андрюс Кубілюс.

ДетальнішеВідверта збройна агресія Росії проти України, інформаційні спецоперації проти українців які проводять спецслужби РФ через засоби інформації та свої структури в Україні, виявили неспроможність державних інструментів - СБУ, МВС, ЗСУ забезпечити територіальну цілісність, суспільно-політичну стабільність та інформаційну безпеку нашої держави. Цьому є багато причин: від систематичного розвалу й дискредитації силових відомств до цілеспрямованої інфільтрації російської агентури у всі сфери суспільного, політичного й економічного життя України. Головним інструментом 


Детальніше 26 квітня 2014 року в суботу відбувся ХІІ з’їзд Республіканської Християнської партії. 75 делегатів  представляли 22 обласних організації у яких 5тис. 126 членів партії. Гостями з’їзду були засновник партії Зелених Віталій Кононов та Голова НРУ, кандидат в Президенти України Василь Куйбіда. З’їзд обрав Головою РХП на новий термін М. Поровського, затвердив 


ДетальнішеВідбулось засідання Ради РХП

4-го квітня (у пятницю) відбулось засідання Ради РХП . Члени ради , які прибули від усіх ОО та Київської МО РХП  розглянули    порядок денний: Про кандидатів у Президенти України на виборах у травні 2014р та підтримку РХП одного з кандидатів , Про участь РХП у виборах до Київради та київського міського Голови.
Із доповіддю з 1го питання виступив голова РХП М Поровський, який зазначив, що РХП у рішенні про підтримку того чи іншого кандидата має керуватися ідеологічними принципами, а не рейтингом того чи іншого з кандидатів у Президенти.Члени Ради обговорили доповідь, вислухали виступи Г.Бабієва, В.Гончарова,В Овсієнка,В.Бондарчука, О .Донця та інших  і відзначили необхідність обєднання довкіл кандидата у Президенти від національно-демократичної партії  усіх національно-демократичних сил.

ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13