Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  18 травня 2007 р. прийнято рішення про спільні дії партій патріотичного спрямування - Партії Патріотичних сил України, Республіканської Християнської партії, Ліберальної партії України, Партії Відродження села - та затверджено спільні зобов’язання про утворення виборчого блоку- Союз Патріотичних сил.

Голови партій Палій В.М, Поровський М.І, Циганко П.С., Томич І.М підписали спільну Декларацію.


Детальніше  В Україні відбувається узурпація влади антиукраїнськими силами котрі об’єднані в Парламенті у так званій “антикризовій коаліції”. Партія Регіонів використала Меморандум національної єдності задля приведення на посаду Прем’єр-міністра В. Януковича і цинично зігнорувала виконання зобов’язань щодо виконання положень Меморандуму.


Детальніше  Республіканська Християнська Партія як політична сила, заснована політв’язнями: М.Горинем – Почесним Головою РХП, В.Овсієнком – знаним публіцистом і письменником, світлої пам'яті М.Руденком – відомим філософом та іншими політв’язнями– котрих назвали совістю України, впродовж 10 річної своєї історії, послідовно змагала за єдність національно-демократичних сил.


Детальніше  Реалізуючи прагнення українського народу до здійснення наіональної ідеї; Дбаючи про збереження та розбудову демократичної, правової, соціально спрямованої Української держави;


Детальніше  У неділю, 13 лютого, відбулась робоча поїздка Народного депутата України, Голови Республіканської Християнської партії Миколи Поровського до Житомира, де він взяв участь у зборах міської організації РХП та провів зустріч з громадськістю.


Детальніше  Розглянувши питання "Про політичну ситуацію в Україні та завдання розвитку РХП". VІI з’їзд РХП констатує, що в державі ускладнилась політична, соціальна і економічна ситуація, не здійснюються необхідні реформи, не розвиваються демократичні процеси.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13