Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  В ході святкування Дня Незалежності України РХМ прийняв саму активну участь. Члени Вишгородської міської організації проносили найбільший прапор нашої держави


Детальніше Рішенням Центрального Проводу РХП від 27 липня 2009 року Андрій Юсов, відомий молодіжний політик, призначений Головою Одеської обласної організації РХП.

 

Детальніше  В Україні 2009 рік є Роком молоді. Тож молодіжні організації мають нагоду проявити себе найкращим чином.


Детальніше  Рада Республіканської Християнської партії щиросердечно вітає із 60-річним ювілеєм та Державною нагородою України Василя Васильовича Овсієнка


Детальніше  29 січня ц.р. о 12.00 год. в м. Києві на Аскольдовій могилі (вул. Героїв Крут) відбулась поминальна панахида, присвячена 91-річниці подвигу Героїв Крут.


Детальніше  Розпочато повноцінну реєстрацію обласних осередків РХМ в областях України.


Детальніше  Розпочато роботу з повного відновлення осередків в Запорізькій, Миколаївській областях та АР Крим


Детальніше  ПРИПИНИТИ ВІЙСЬКОВУ АГРЕСІЮ РОСІЇ ПРОТИ НЕЗАЛЕЖНОЇ ГРУЗІЇ!


Детальніше  26 липня відбулось державне святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі на Софійській площі.


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13