Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеНовиниСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 березня  у Володимирському Соборі відбулася Панахида по Світлої пам’яті Миколі Плав’юку – останнім президентом УНР в еміграції, Головою ОУН (М). Відслужив панахиду Патріарх Київський Всієї Руси  України Філарет.

Члени Проводу РХП на чолі з Головою РХП М. Поровським взяли участь у панахиді.


Детальніше 

 

 

16 березня члени  Київської міської організації РХП на чолі з Віктором Бондаренком, 1 –м заступником Голови КМО,  брали участь у пікетуванні Посольства Білорусії на захист політв’язня, активіста Конституційно-Християнської партії та БНФ Сергія Коваленка – ув’язненого за те, що вивісив біло-червоно-білий національний прапор Білорусії. За це його засудили до 


ДетальнішеУ Київському Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка на історичному факультеті  відбулась зустріч Голови РХП – народного депутата 3-х скликань М. Поровського із студентами. 


Детальніше За матеріалами  http://lb.ua

 

Татьяна Чорновил

Татьяна Чорновил

специальный корреспондент Lb.ua

Источник: <a href="http://lb.ua/news/2012/02/23/138123_vid_shapok_do_garmat3_hto_pershiy.html">http://lb.ua/news/2012/02/23/138123_vid_shapok_do_garmat3_hto_pershiy.html</a>

В Севастополі з причалу Артилерійської бухти 25 листопада 2010 року були вкрадені дві старовинні гармати часів Кримської війни. Про підозрілі обставини, які передували зникненню гармат можна прочитати в попередній частині журналістського розслідування.


Детальніше У Києво-Могилянській Академії відбулася зустріч Голови РХП М. Поровського із студентами 2-го курсу факультету політології. Поровський презентував студентам свої книги на політологічну тематику «Забутий заповіт борцям за Україну», «Тільки Рухом життя і обіймеш», «За Вашу і нашу волю», розповів про історію їх написання, відповів на численні запитання.


Детальніше          Голова РХП Микола Поровський на радіо «Культура» провів прямо ефірну передачу «Ідеали Героїв битви під Крутами », в якій розповів про обставини бою під Крутами та  подвиг Героїв Студентського куреня та юнаків Київської військової школи армії УНР.

Член Центрального Проводу РХП В. Овсієнко взяв участь в урочистостях на станції Крути, відвідав музей «Героїв Крут».


ДетальнішеУ місті Чортків на Тернопільщині 26 січня 2012 року відкрито меморіальну таблицю з написом: «На цьому будинку Чортківського педагогічного училища в ніч з 21 на 22 січня 1973 року члени Росохацької патріотичної організації (Вітів П.І., Винничук П.М., Кравець А.М., Лисий М.С., Мармус М.В., Сапеляк С.Є., Слободян М.В.) під керівництвом Володимира Мармуса встановили національний прапор України і політичні прокламації до 55-х роковин проголошення незалежності УНР та в протест проти репресій комуністичної диктатури. Слава Україні! Героям Слава!». 


Детальніше Відбувся ХІ з’їзд Республіканської Християнської партії.. В його роботі взяли участь 76 делегатів від 18 обласних організацій РХП, гості. Привітали з’їзд Львівський міський Голова А. Садовий, представники КУН (Є. Лупаков), Спілки Офіцерів В. Білоус, відомі політичні діячі В. Кононов та О. Климпуш.

З’їзд обговорив питання участі РХП у прийдешніх виборах до ВР, визначив ідеологічних союзників, відзначив здобутки Львівської організації РХП, яка на виборах  до місцевих рад здобула понад 4 % голосів і представлена фракцією РХП у Львівській міськраді та 1 депутатом у Львівській облраді.

Головою РХП на черговий період з’їзд брав Миколу Поровського. Заступниками Голови РХП обрано І. Банаха, Г. Бабієва, В. Гончарова та В. Бондарчука. З’їзд також оновив склад Ради партії, Центрального Проводу та прийняв звернення до партій національно-патріотичного спрямування. 


ДетальнішеШановні друзі.

22 січня 2012 року відбудеться ХІ з'їзд РХП. В програмі  з’їзду передбачена участь делегатів в молитві «за Соборну Україну» біля Михайлівського Золотоверхого монастиря  разом із ГО «Християнська Україна» та Спілкою офіцерів України.
 

Початок реєстрації о 9 год.


ДетальнішеВерховна Рада не проголосувала за мораторій на закриття україномовних шкіл.
Автор законопроекту Андрій Парубій (фракція «Наша Україна - Народна самооборона») зазначив,що  «У Донецькій області всього 13% шкіл з українською мовою навчання, в Луганській 22%, у Криму — 1,3%, у Севастополі — 0,3%»


ДетальнішеСторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13