Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеМолодь за чисте місто!  Практично щодня виходять на вулиці району в робочих рукавичках співробітники Житлово-комунальних господарств. В їх руках шкрябки, їх мета: знищити самовільно розклеєну поліграфію, що перетворює місто на суцільну дошку оголошень.

Але слідом за ними на свій «дозор» виходять розклеювачі тих самих паперово-інформаційних продуктів, які вранці доводиться спостерігати у великому обсязі, від стін під'їздів і парапетів до стовпів і урн для сміття. «У кожного своя частка і свій шлях широкий: той будує, той руйнує.» Самовільне розміщення листівок порушує закони і правила (в даному випадку Закон України «Про благоустрій населених пунктів» і Правила благоустрою міста).

18 червня 2010 року в Деснянскому районі була проведена «Молодь за чисте місто».

Ініціатором акції була Всеукраїнська громадська молодіжна організація «Республіканська христіянська молодь». При сприянні Управління контролю за благоустрієм Деснянського району м. Києва та Комунального підприємства КП «Дирекція» в Деснянському районі м. Києва, були очищені багато стовпів, стін житлових будинків від самовільно розклеєнних оголошень, і спільно із службою по контролю за благоустроєм Деснянського району плануються проведення заходів щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності, що зробить район не лише набагато чистіше і привабливіше але і поповнить районний бюджет. 

Колектив РХМ

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06