Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеЗАЯВА з приводу нинішнього етапу Третьої української національної революції.                         Ми, керівники правих національно-демократичних партій констатуємо, що завдяки безкомпромісній позиції Майдану, наступальним діям національно-патріотичних сил, Третя національна революція перемагає спротив злочинного режиму і входить в завершальну фазу.

            Координаційна Рада національно-демократичних сил - «Праві», створена в процесі боротьби із злочинним режимом Януковича, яка безкомпромісно відстоювала усунення бандооліхархії від  влади, стверджує, що вирішальний внесок у перемогу революції зробили своєю жертовністю українські патріотичні громадяни, зорганізовані на боротьбу  структурами «Правого сектору», громадським організаціями, національно-патріотичними партіями і сотнями Самооборони Майдану.

               Водночас, є загроза, що наслідками перемоги революції, яка йде під українськими національними гаслами і знаменами, захочуть скористатися олігархи, кон’юнктурники та люди далекі від національної ідеї і дій Майдану. Адже відомо, що революції замислюють філософи і мрійники, здійснюють романтики і фанатики, а користуються її результатами кон’юнктурники і негідники.

Ми не повинні допустити повторення такого.

                Наступним етапом Третьої національної революції має стати деколонізація України, зміна системи влади та прихід у владу українців, патріотичних фахових людей, призначення яких підтримає Майдан. Це забезпечить здійснення вимог і завдань, поставлених Майданом, зокрема, щодо національних прав українців та соціальної справедливості для українського народу.

         Від того, хто саме очолить новий Уряд залежатиме порятунок української економіки,  уникнення  дефолту, отримання підтримки Європейського Союзу і міжнародного співтовариства для реформування економіки України. В основу діяльності нового Уряду мають  бути взяті головні положення  Національного Акту  Свободи, запропонованого Ініціативою 1-го грудня.

             Ми вважаємо,  що кандидатуру Прем’єр-міністра України, покликаного впоратися з цими завданнями, має назвати  найбільш рішучий учасник Майдану - «Правий сектор»  і затвердити Майдан. 

            Ми  будемо сприяти виведенню України із катастрофічної кризи і домагатися:

-         заборони партії регіонів і комуністичної партії;

-         люстрації чиновників;

-         деколонізації України та деолігархізації економіки;

-         зміни якості влади та наповнення її українським національним змістом;

-         здійснення курсу на євроінтеграцію, найшвидше підписання асоціації з ЄС;

-         звільнення економіки України від адміністративного насилля;

-         забезпечення відродження малого та середнього бізнесу;

-         створення механізмів впливу суспільства на владу та громадянського контролю за діяльністю влади;

-         формування українського інформаційно-культурного простору;

-         модернізації держави, економіки, суспільства;

-         докорінного реформування правоохоронної системи.

            Ми прагнемо створити суверенну, модерну, демократичну, соціально справедливу Українську за змістом Державу та виконати вимоги і завдання, поставлені  Майданом.

Слава Україні!

Голова Народного Руху України                                         Куйбіда Василь

Голова Республіканської Християнської партії          Поровський Микола

 

Голова Конгресу Українських Націоналістів                   Брацюнь Степан