Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеЗаява Народного Руху України і Республіканської Християнської партії України 

 

Агресивна і цілеспрямована діяльність кремлівського керівництва, починаючи від інформаційно-психологічних диверсій, економічних блокад та енергетичного шантажу України до сьогоднішніх військових провокацій - переміщень Російських військ на Кримському півострові є результатом того, що зазнавши нищівної поразки в намаганнях взяти Україну під контроль за допомогою своїх маріонеток, Росія здійснює військову авантюру проти суверенної України.

Закликаємо Верховну Раду України дати відсіч кремлівським  агресорам, їх авантюрним діям і планам збурити російськомовних українців та вбити клин між сходом і заходом України. В Україні належить негайно виявити тих провокаторів і агентів спецслужб, які своїми діями нагнітали протистояння між активістами та силовиками, та підбурювали до недовіри новостворюваному Українському Уряду.  

Пропонуємо Верховній Раді України негайно звернутися до керівництва Північно-Атлантичного альянсу (НАТО) з проханням ввести на територію конфліктів в Україні, зокрема в Крим, миротворчий контингент (НАТО) для забезпечення запобіганню протистоянням які, активно провокуються військовими і спецслужбами Російської армії  в окремих регіонах України.

Вимагаємо від Верховної Ради України невідкладно з метою запобігання можливої агресії зі сторони Російської Федерації денонсувати Харківські угоди про перебування ЧФ Росії у Криму, а від в.о. Президента  оголосити мобілізацію до Збройних Сил  України.

НРУ і РХП у неділю 2 лютого  і в понеділок 3 лютого разом проведуть акцію біля міських і обласних військових комісаріатів під гаслами «Покличте нас до українського війська – ми хочемо захистити Україну».

 

 

 

Голова Народного Руху України                                         Куйбіда Василь

Голова Республіканської Християнської партії        Поровський Микола