Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеІнтерв'ю / СтаттіСторінки: 1 2 3 

поровський миколаЩороку на «Козацьких могилах» під Берестечком збираються українці, щоб вшанувати пам´ять полеглих за волю України героїв-козаків, набратися наснаги від цього святого місця для подальшої боротьби за українську національну ідею. Вірні цій національній традиції у далекому 1989 році ми підняли тут, на полі Берестецької битви, вперше на Рівненщині, синьо-жовті українські прапори. Не змогли цьому перешкодити ні кордони міліції, а ні КДБ, і на острові Гайок, біля могили козаків, ми провели поминальну панахиду  і не санкціонований владою мітинг, який відкривав, світлої пам´яті,  Василь Червоній та відбулася зустріч із Вячеславом Чорноволом.

Цього року, у 360 річницю битви під Берестечком на «Козацьких могилах» теж було багатолюдно. Нинішня влада організувала і виїздну торгівлю, і костюмоване дійство, і, загалом, не перешкоджала національно-патріотичним організаціям «офіційними»  заходами. Але яка ж все-таки величезна різниця між «духом та ідеєю» цього патріотичного чину, що відбувався на «Козацьких могилах» 20 чи хоча б 10 років тому

 


Детальніше  Нещодавно у залі Духовної семінарії УПЦ-Київського патріархату, що в Михайлівському Золотоверхому монастирі, відбулися Великі збори Української Народної Ради. Збори благословив святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Представники шести партій: КУН, ВО «Свобода», УНП, РХП, УНА, УРП «Собор» та семи найбільших громадських організацій: Спілка офіцерів, товариства «Просвіта», «Меморіал», Українська громада Києва, Юридичне товариство, Міжнародна ліга «Матері і сестри» дійшли згоди щодо необхідності об’єднати зусилля заради майбутнього України. Вони зокрема зазначили у Декларації  “В умовах проведення високо посадовцями Президента  Януковича політики українофобії, встановлення олігархічної диктатури, перетворення України в поліцейську державу, переслідування органами влади українських національно-патріотичних організацій, посилення тиску влади на незалежні засоби інформації, зростає роль політичних партій і громадських організацій у вирішенні суспільних проблем, що вимагає від них якісно інших форм діяльності, в основу яких має бути покладений конструктивізм та спільні узгоджені дії”. В підсумковому документі, також проголошується  створення оргкомітету для проведення спільних громадських та політичних заходів у цьому році  і затверджено їх перелік. Учасники домовились про координацію дій та підтримку будь-яких кроків у царині захисту прав та національних інтересів українців. Від підпису  Декларації , до рішення керівних органів,  утримались УНП (І.Заєць) і УРП «Собор» (А.Матвієнко).

Про непросту ситуацію з об’єднанням українських національно-патріотичних сил і загрози, що знову чатують на них, люб’язно погодився розповісти Микола Поровський, голова ВГО «Українська Народна Рада».

 

- Пане Миколо, Ви справді вірите, що можна двічі увійти в одну і ту ж річку?Невже можна повторити один і той жефеномен яким був – громадський Народний Рух України?


ДетальнішеСторінки: 1 2 3