Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеІнтерв'ю / СтаттіСторінки: 1 2 3 Яких політичних, економічних і гуманітарних  „перемог” досягла Україна під керівництвом Януковича?

imageЯкщо коротко, але наглядно,  то:

- Відбулося „Покращання життя вже сьогодні” для олігархів партії регіонів;

-Зарплати й пенсії для народу – заморожені;

-Ціни на споживчому ринку – подвоїлися;

-Комунальні тарифи піднімаються  регулярно;

- Ціни на медикаменти в Україні  завищені в (10!) разів;

-Злочинність зросла більш ніж на 20% ;

-Хабарництво посилилося;

-Малий та середній бізнес – знищується;

-Україна ввійшла в трійку „призерів” по кількості загиблих шахтарів на 1тону видобутого вугілля;

-Суспільство втрачає свободу слова, а виборці - конституційні права і свободи;

-Інформація про стан справ в Україні фальшується ;

-Школи закриваються ;

- Зате ЗЕКам відпускатиме гріхи виключно Московський патріархат !

Незалежність виборювали під керівництвом ідейних і патріотичних романтиків, але Державу очолюють авантюристи. Влада, яку обрали, робить все  щоб перетворити народ на малозабезпечених і безправних рабів.


Детальніше 

поровський миколаЩороку на «Козацьких могилах» під Берестечком збираються українці, щоб вшанувати пам´ять полеглих за волю України героїв-козаків, набратися наснаги від цього святого місця для подальшої боротьби за українську національну ідею. Вірні цій національній традиції у далекому 1989 році ми підняли тут, на полі Берестецької битви, вперше на Рівненщині, синьо-жовті українські прапори. Не змогли цьому перешкодити ні кордони міліції, а ні КДБ, і на острові Гайок, біля могили козаків, ми провели поминальну панахиду  і не санкціонований владою мітинг, який відкривав, світлої пам´яті,  Василь Червоній та відбулася зустріч із Вячеславом Чорноволом.

Цього року, у 360 річницю битви під Берестечком на «Козацьких могилах» теж було багатолюдно. Нинішня влада організувала і виїздну торгівлю, і костюмоване дійство, і, загалом, не перешкоджала національно-патріотичним організаціям «офіційними»  заходами. Але яка ж все-таки величезна різниця між «духом та ідеєю» цього патріотичного чину, що відбувався на «Козацьких могилах» 20 чи хоча б 10 років тому

 


Детальніше  Нещодавно у залі Духовної семінарії УПЦ-Київського патріархату, що в Михайлівському Золотоверхому монастирі, відбулися Великі збори Української Народної Ради. Збори благословив святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Представники шести партій: КУН, ВО «Свобода», УНП, РХП, УНА, УРП «Собор» та семи найбільших громадських організацій: Спілка офіцерів, товариства «Просвіта», «Меморіал», Українська громада Києва, Юридичне товариство, Міжнародна ліга «Матері і сестри» дійшли згоди щодо необхідності об’єднати зусилля заради майбутнього України. Вони зокрема зазначили у Декларації  “В умовах проведення високо посадовцями Президента  Януковича політики українофобії, встановлення олігархічної диктатури, перетворення України в поліцейську державу, переслідування органами влади українських національно-патріотичних організацій, посилення тиску влади на незалежні засоби інформації, зростає роль політичних партій і громадських організацій у вирішенні суспільних проблем, що вимагає від них якісно інших форм діяльності, в основу яких має бути покладений конструктивізм та спільні узгоджені дії”. В підсумковому документі, також проголошується  створення оргкомітету для проведення спільних громадських та політичних заходів у цьому році  і затверджено їх перелік. Учасники домовились про координацію дій та підтримку будь-яких кроків у царині захисту прав та національних інтересів українців. Від підпису  Декларації , до рішення керівних органів,  утримались УНП (І.Заєць) і УРП «Собор» (А.Матвієнко).

Про непросту ситуацію з об’єднанням українських національно-патріотичних сил і загрози, що знову чатують на них, люб’язно погодився розповісти Микола Поровський, голова ВГО «Українська Народна Рада».

 

- Пане Миколо, Ви справді вірите, що можна двічі увійти в одну і ту ж річку?Невже можна повторити один і той жефеномен яким був – громадський Народний Рух України?


ДетальнішеСторінки: 1 2 3