Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

ДЕКЛАРАЦІЯ Про спільні дії партій патріотичного спрямування - Партії патріотичних сил України, Республіканської Християнської партії, Ліберальної партії України, Партії відродження села.  18 травня 2007 р. прийнято рішення про спільні дії партій патріотичного спрямування - Партії Патріотичних сил України, Республіканської Християнської партії, Ліберальної партії України, Партії Відродження села - та затверджено спільні зобов’язання про утворення виборчого блоку- Союз Патріотичних сил.

Голови партій Палій В.М, Поровський М.І, Циганко П.С., Томич І.М підписали спільну Декларацію.

В Україні поглиблюється політична криза створена владними політичними силами - партією "Регіонів", КПУ і СПУ з одного боку, та НСНУ і БЮТ з іншого. Внаслідок тривалої боротьби між ними за владу над Україною, вперше за 16 років Незалежності, нависла загроза втрати Конституційної цілісності країни.

Хаос в управлінні державою, збільшення тіньового сектору економіки, корупція, різке зростання цін, комунальних виплат, відкидають все більше громадян за межу бідності.

В цей катастрофічний для України час, депутати розпущеної Президентом Верховної Ради V скликання - замість того щоб йти на позачергові вибори та, здобувши довіру виборців стати стабілізуючим чинником - перетворили Верховну Раду у мітинговий майданчик, що функціонує без будь яких правових наслідків.

  • усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом за суспільно-політичну ситуацію в Україні
  • реалізуючи програмні завдання наших партій
  • прагнучи до консолідації всіх державницьких, патріотичних, демократичних сил

Ми, лідери політичних партій, задля досягнення зазначеного і створення нової політичної якості у новообраній Верховній Раді, зобов'язуємося:

  • спільно створити виборчий блок "Союз Патріотичних Сил" (СПС) та взяти участь у позачергових виборах до Верховної Ради України
  • проводити спільні політичні акції
  • створити спільну Координаційну Раду та затвердити Положення про її діяльність.

Сторони зобов'язуються затвердити цю Декларацію та прийняти рішення про утворення Блоку "Союз патріотичних сил" керівними органами партій.

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06