Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Микола Поровський подарував свої книги бібліотеціУ неділю, 13 лютого, відбулась робоча поїздка Народного депутата України, Голови Республіканської Християнської партії Миколи Поровського до Житомира, де він взяв участь у зборах міської організації РХП та провів зустріч з громадськістю.

На зборах обрали новий керівний склад Житомирської міської організації: Головою – Максима Нестерцова та його заступником – Олександра Михалець. Збори висловили підтримку рішення щодо блокування РХП з Народним Союзом «Наша Україна», обговорили план діяльності Житомирської міської організації на найближчій час, перспективи її розвитку та визначили основні напрямки діяльності.

Основним завданням Житомирська міська організація вбачає підготовку до виборів та вдале їх проведення.

Під час зустрічі з громадськістю Микола Поровський презентував свої книги «Забутий заповіт борцям за Україну» та «Розповідь про горіння» й подарував їх Житомирській обласній науковій бібліотеці.

Прес центр РХП        тел/факс: (044) 463-71-06