Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

ЗВЕРНЕННЯ Ради Республіканської Християнської партії до Президента України та національно-демократичних партій і організацій.  В Україні відбувається узурпація влади антиукраїнськими силами котрі об’єднані в Парламенті у так званій “антикризовій коаліції”. Партія Регіонів використала Меморандум національної єдності задля приведення на посаду Прем’єр-міністра В. Януковича і цинично зігнорувала виконання зобов’язань щодо виконання положень Меморандуму. Внаслідок здійснення владних повноважень ставлениками партії Регіонів, Соцпартії та КПУ – в Україні щомісячно стрімко зростають ціни на найнеобхідніше для людей – ліки, продукти, комунальні послуги, електрику, газ, воду. Однак не це стало предметом постійної уваги Уряду і депутатів антикризової коаліції. Вони передусім прагнуть змінити назву коаліції задля введеня виборців в оману.

Олігархічно-комуністична влада затвердила Держбюджет 2007, в котрому пріоритетними є капіталовкладнення в їх бізнес, а не розв’язання соціальних проблем, а також вже встигла відновити вільні від правоохоронного і податкового контролю економічні зони, реставрувати стару систему оборудок із поверненням ПДВ, ухвалити низку лобістських рішень щодо пріоритетів і пільг власному бізнесу. Саме тому статки Ахметова та йому подібних “гаманців” регіоналів зросли за останній рік утроє.

Пріоритетом обранців від партії Регіонів, СПУ та КПУ є влада і відповідно боротьба передусім за владні повноваження. Олігархічно-комуністична більшість найбільше зусиль приділяє знаходженню у Конституції України недомовок та невизначеностей щодо здійснення Президентом України В. Ющенком конституційних повноважень і, шляхом законодавчого встановлення процедур їх здійснення, фактично позбавляє Президента його повноважень.

Іще однією загрозою для цілісності України є подальша реалізація Конституційної реформи, яка передбачає передачу влади у областях від Облдержадміністрацій Виконкомам Рад, котрі будуть сформовані відповідними політичними більшостями у Радах. Це на практиці означатиме повне знищення вертикалі виконавчої влади в країні і перетворення України на 26 самоврядних територіальних еліт котрі, незалежно від політичного спрямування, неминуче увійдуть у протиріччя з центральною владою щодо приналежності податків місцевих підприємств, сперечатимуться з цього приводу та безкінечно “дерибанитимуть” на власну користь те, що залишилось із комунального майна та, звісно, земельні ресурси.

Обсяг ввезеної контрабанди, земельні спекуляції у Криму, Києві і біля Києва та в інших регіонах свідчать, що до влади в України прийшли відверто криміналізовані сили.

Внаслідок цього політична боротьба в Україні набуває нечуваного загострення і ведеться олігархічно-комуністичними силами будь-якими, в тому числі, і кримінальними методами. Трагічне вбивство народного депутата Є. Кушнарьова сталося, цілком можливо, внаслідок його намірів висловлених в інтерв’ю газеті “Без цензури”: “...ідея стати Президентом України – якщо життя і обставини приведуть мене до такого рішення, не означатиме для мене насильства над собою...”. А вбивство російського бінесмена Курочкіна продемонструвало всесилля в Україні кримінальних кланів, та безпорадність міліції.

Суспільні проблеми України та загроза національній безпеці держави, що виникли внаслідок дій олігархічно-комуністичної коаліції, нарешті об’єднали зусилля політиків Помаранчевого табору, - у блок об’єдналися п’ять національно-патріотичних партій, а парламентські партії НСНУ і БЮТ ініціювали створення Форуму національного порятунку.

Виходячи з того, що над Україною нависла загроза її національній безпеці – масове зубожіння людей, ревізія Урядом Януковича політичного курсу на Євроінтеграцію, фактично відмова партії Регіонів від виконання положень Меморандуму – Рада РХП звертається до Президента, партії Народний союз “Наша Україна”, партії “Батьківщина” та інших державницьких політичних сил із пропозицією – спільними силами:

  • Скасувати політ реформу через Конституційних суд.
  • Розпустити нинішній Парламент у конституційній спосіб.
  • Об’єднатися у форум національного порятунку.

Цілі наші шляхетні й правдиві, засоби наші чесні і мирні.

Ми переможемо!

Рада РХП 24.03.2007р. Голова РХП        М. Поровський