Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Політрада Республіканської Християнської Партії вирішила брати участь у виборах Політрада Республіканської Християнської Партії вирішила брати участь у виборах та звернулась до ідейно-близьких партій з пропозицією створення політичного об’єднання.

 19 листопада відбулося засідання Ради РХП, на якому учасники розглянули питання про політичну ситуацію та завдання діяльності партії. Голова партії Микола Поровський у своїй доповіді зазначив, що в умовах значного розчарування людей результатами діяльності Президента В. Януковича та згортанні соціальних прав та демократичних прагнень українського народу РХП, яка подолала 4% бар’єр на місцевих виборах у Львові, як партія, заснована політв’язнями (М. Горинь, М. Руденко, В. Овсієнко) має вагомі шанси здобути депутатські мандати у виборах 2012 року. Рада обговорила недоліки й переваги нового Закону України «Про вибори», прийнятий ВРУ 17 листопада 2011 року, а також визначила завдання підготовки партії до виборів.

Рада РХП прийняла звернення до ідеологічно близьких партій, в якому запропонувала створити політичне об’єднання та визначити єдиних  кандидатів у депутати по «мажоритарних» округах. Члени Ради ухвалили постанову про проведення звітно-виборчих зборів в організаціях партії у грудні 2011 – січні 2012 року та проведення чергового 11 з’їзду РХП – у січні 2012 року. Радою було призначено виконуючих обов’язків голів Київської та Хмельницької ОО РХП. По закінченню Ради її учасники виїхали в село Базар, що на Житомирщині, де взяли участь  у вшануванні пам’яті Героїв 2-го Зимового походу Армії УНР, які віддали життя за українську національну ідею. Там Рада РХП прийняла рішення ініціювати встановлення меморіальних таблиць в містах, звідки родом учасники 2-го Зимового походу.