Новини

Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше
 Вітаю усіх побратимів -артилеристів 44ї артбригади ,усіх військовослужбовців ЗСУ із Днем артилерії та Днем інженерно-саперних військ

 
Детальніше


 В Свято-Михайлівському соборі УПЦ КП в м.Києві пройшла науково-теоретична конференція присвячена 20-річниці Республіканської Християнської партії. По завершенні конференції ряду представників РХП були вручені ордени від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вітаємо!

ДетальнішеЗВЕРНЕННЯ До Українського Народу, Всіх борців за незалежність України, Членів Народного Руху України за перебудову (НРУ) 1989-1991 років Від засновників РУХУДо Українського Народу, 

Всіх борців за незалежність України, 
Членів Народного Руху України за перебудову (НРУ)
1989-1991 років
Від засновників РУХУ

ЗВЕРНЕННЯ
Увесь Український Народ, та всі друзі нашої держави з великим піднесенням щорічно 24 серпня зустрічають річницю відновлення державності України.
Знаменну дату – 25 річницю відродження незалежності Української самостійної соборної Держави, та здійснення віковічної мрії нашого Народу, кожен український патріот вітає з радістю та глибокою тривогою водночас, через агресію проти нашої держави її відвічного ворога - імперської Московії. Ми захоплюємось мужністю та відданістю Захисників Вітчизни, що боронять Україну від московської навали. Низько схиляємось у скорботі перед полеглими на Майдані та в боях проти російського агресора на сході України.
З такими ж почуттями ми вітаємо увесь Український Народ, всіх борців за незалежність України, передусім наших соратників та однодумців - членів Народного Руху України 1989-1991 років, сумуючи за тими, хто не дочекався цієї знаменної дати - 25-ліття проголошення Акту незалежності України, яке стало можливим завдяки провидінню Божому, жертовному подвигу борців за незалежність України всіх поколінь та діяльності Народного Руху України і зокрема рухівців - тодішніх депутатів Верховної Ради.
З незмірною надією, як і 25 років назад, віримо у величне прийдешнє України, яке ми, борці за незалежність України, зобов’язані наближати. 
З цією метою ми, ветерани РУХу, закликаємо всі національно-патріотичні сили відновити свою організаційну єдність, щоб у важкій громадській роботі здійснювати проголошені при заснуванні НРУ завдання – відроджувати українство, сприяти досягненню добробуту та соціальної справедливості у нашій державі, об’єднувати суспільство на захист територіальної цілісності і недоторканності кордонів України. 
Слава Україні!
Героям слава!
15.08.2016 року.

ЗАСНОВНИКИ РУХУ- члени Оргкомітету створення НРУ:
ДРАЧ Іван – Голова Народного Руху 1989-1992 років
ПОРОВСЬКИЙ Микола
БУРЛАКОВ Віктор 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ Богдан
МОВЧАН Павло
ДОНЧИК Віталій
КУЛИНИЧ Віктор
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Євген
МУЛЯВА Володимир
КУЙБІДА Василь – Голова Народного Руху України

ДАЛІ ПІДПИСИ ЗАСНОВНИКІВ ОБЛАСНИХ І РАЙОННИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НРУ за перебудову