Новини

 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

Детальніше

Співчуття з приводу смерті Почесного Голови РХП М. Гориня Шановні колеги!
Разом із Вами сумуємо з приводу смерті почесного голови РХП Михайла Гориня.
Ми знали його як визначного політичного діяча, справжнього українського інтелектуала, прекрасну людину.
Світла пам'ять!
Голова Ліберально-демократичної партії України
Яків Гольденберг

 

Звернення

Центрального Проводу Міжднародної Організації: «Об’єднання Українських Націоналістів (державників» у зв’язку з кончиною Михайла Гориня

       Провід Міжнародної Організації: «Об’єднання Українських Націоналістів (державників)», від імені  всіх  активістів українського націоналістичного руху  з -під стягу  полковника Андрія Мельника,   висловлює щире співчуття    Проводу  Республіканської  Християнської партії  з приводу  смерті  почесного  Голови РХП , відомого  українського  дисидента, правозахисника і політв'язня- Михайла Гориня.

Наші глибокі співчуття висловлюємо всім рідним та близьким.

        У зв’язку з  втратою  одного з  незламних борців за стверження   Незалежної Самостійної  Української  Держави,  -   закликаємо  всіх членів та симпатиків ОУН(д),   учасників  організованого українського націоналістичного руху  щільнійше сконсолідуватися  навколо  животворних ідей українського націоналізму, котрі торують шлях до  зміцнення української державності!

Вічна пам’ять  визначному Борцю за Волю України  Михайлу Гориню!

Голова 

Міжнародної Організації: «Об’єднання Українських

Націоналістів (державників)»                          Павло Дорожинський

14 січня 2013 року