Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеПлан "Путіна - Медведчука" та позиція Януковича    На мою думку, щоб з’ясувати що, відбувається в державі, потрібно почати з моніторингу та аналізу публікацій в ЗМІ, які висвітлюють події не тільки України, але і наших сусідів. Я думаю, сніг на голову нікому не звалиться, якщо скажу, що починати потрібно з планів братньої російської імперії та їхнього лідера Володимира Путіна. Про те, що Володимир Володимирович хоче поновити свій вплив на пострадянському просторі, не чув тільки глухий. Але поновлювати свій вплив в тому форматі, який був в часи Радянського Союзу, годувати крім своїх голодранців, ще українських, білоруських та інших, Кремлю просто не вигідно, і тому вони бачать все це в форматі митного союзу. Суть дуже проста, Росія за різними, чесними і нечесними, схемами «приватизує» всі стратегічно - промислові об’єкти та український чорнозем, а там живіть як хочете, або рабами російських олігархів, а ні - то вибір невеликий. Яскравий доказ цьому є війна за українську ГТС та газосховища. Звісно, що українських олігархів така перспектива не влаштовує, і на сьогоднішній день вони намагаються не допустити розвитку таких подій, хоча, на мою думку, роблять вони це не дуже вдало. По всьому видно, що Росія їх переграє. Маючи в Україні своїх політиків таких, як Медведчук, Тимошенко, та проросійське крило у ПР, Кремлю вдалось реалізувати не мало проектів, які очорнили Віктора Януковича та регіоналів, чим суттєво підняли рейтинг Юлії Тимошенко та її політичної сили . І це лише початок. Під час проведення ЄВРО – 2012, Москва зі своїми українськими прихвоснями зробить все для того, щоб остаточно дискредитувати українську владу не лише в очах українців, а і міжнародної спільноти.
    Головні події будуть розгортатись восени на парламентських виборах, де ситуація буде не на користь політичних сил, які стоять на захисті національних інтересів. Серед політичних сил, які претендуватимуть на подолання п’яти відсотковий бар’єр буде: дискредитована «Партія регіонів», частина якої є проросійською, і прийшовши до парламенту, будуть діяти в супереч національним інтересам. Партія «УДАР» та ії лідер Віталій Кличко, пройшовши в ВР, стоятимуть на захисті національних інтересів, але БЮТ вже потурбувався про цю політичну силу і підсунув Кличку троянську конячку - Ірину Геращенко, яка в свій час, вже допомогла Юлії Володимирівні, працюючи у 2005-му році прес – секретарем В. Ющенка. Що до «Української правиці», то БЮТ та їхні союзники роблять все можливе, щоб ті не змогли об’єднатися і піти на вибори єдиною політичною силою. Мабуть, на цьому список політичних сил, які б при подоланні п’яти відсоткового бар’єру захищали національні інтереси, закінчився. Що стосується ультраправих, то в одних не буде ні грошей, ні шансів, а інші, своїми радикальними заявами, лякатимуть жителів східної України. Цим самим підводячи їх до висновку, що з двох зол вибирають менше, і ті, забувши стару мудрість, що «з двох зол страшніше те, яке правдою прикидається», голосуватимуть за Тимошенко. Що стосується політичних сил, які реалізовуватимуть план «Путіна – Медведчука» -  тут ситуація набагато перспективніша. Як я вже казав, сюди ввійдуть частина регіоналів які пройдуть, як по списках, так і по мажоритарних округах, партія «Батьківщина», рейтинг якої піднімуть за рахунок «народної страждалиці» Тимошенко, набере не малий відсоток. До того ж БЮТівцям вдасться провести не малий відсоток по мажоритарці. Одним словом, після проведення парламентських виборів кремлівським кукловодам та їхньому українському куму, вдасться об’єднавши частину штиків з ПР, БЮТ та мажоритарників і створити більшість у Верховній раді, а після цього замахнутись і на дострокові президентські вибори.
Читаючи статтю, у читачів виникає запитання, а що ж весь цей час робитиме Віктор Федорович - спокійно буде спостерігати за тим, як будуть реалізовувати проект по його відставці? На моє переконання, саме так і буде. По-перше, щоб протистояти Кремлівській експансії, потрібно бути високоінтелектуальним досвідченим політиком, по – друге, сміливою людиною. Якби Янукович володів цими якостями, то він би зрозумів, що насправді ті компромати про його судимості та подвиги, якими його шантажують, це звичайний блеф і ніякої цінності собою не являють тому, що суспільство цим вже не здивуєш. Звичайно, що якийсь резонанс це викликало б, але не надовго. А найголовніше Віктор Федорович зміг би зрозуміти, що не важливо ким ти був, важливо кім ти став і що ти зробив для тих людей які тобі повірили і віддали за тебе свої голоси.
    На закінчення своїх роздумів, я хотів би звернутись до президента: - «Віктор Федорович, можливо ще не все втрачено і Вам пане Президент, потрібно вийти до народу, вибачитись перед людьми, яких обікрала Ваша команда, перед громадянами, чиї права порушувались. У людей які постраждали від корумпованої системи кримінального судочинства, і в результаті у них було забрано свободу, життя, здоров’є, майно та віру в справедливість. У матерів, чиїх дітей у Запоріжжі з вашого «благословення» хочуть відправити до тюрми на п'ятнадцять років, за вибухи, яких вони не скоювали Вибачившись, почати виправляти свої помилки і всім разом захистити молоду Українську державу від російської експансії».
Звертаючись до українського народу хочу сказати лише одне: - «З двох зол гірше те, яке добром прикидається».

Володимир Лесик