Новини

 Республіканська Християнська партія  (заснована   політв’язнями  комуністичного окупаційного режиму – Михайлом і Богданом Горинями, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими політв’язнями й українськими патріотами, які в умовах московської окупації  України та тоталітарної  комуністичної диктатури  боролись з імпер-шовіністичним режимом за права  української нації мати  незалежну державу), завжди послідовно  відстоювала  і підтримувала діяльність в Україні   незалежних засобів інформації, а також права громадян на свободу слова та інші демократичні цінності. Завдяки борцям за Свободу й Незалежність  України ці принципи були здійснені у серпні 1991 р.  із проголошенням Верховною Радою  Акту про Незалежність України та звільненням від комуністичної диктатури.  Ці принципи знайшли своє відображення як у партійній програмі РХП так і у практичних діях партії на благо України, адже лідери  РХП були учасниками написання  та прийняття у червні 1996 року  Конституції  України.

Детальніше


 Президент Литви нагородив групу українців – захисників Вільнюса 1991 року.
Президент Литви Гітанас Науседа з нагоди Дня захисників свободи вручив пам’ятні медалі групі активістів, які обороняли незалежну Литовську Республіку під час російської агресії 1991 року.

Детальніше


 У неділю, 8-го червня 2019р., відбувся  14-й з’їзд Республіканської Християнської партії – яка була заснована  політв’язнями :Михайлом Горинем, Миколою Руденком, Василем Овсієнком та іншими. Зїзд  привітав  Віталій Кононов, лідер патії Зелених із якою  РХП єднають давні дружні стосунки.  Голова РХП  Микола Поровський виступив із  доповіддю «Про ситуацію в Україні після президентських виборів та завдання РХП в руслі позачергових виборів Парламенту»...

Детальніше


Шановний пане Президенте України
      Центральний Провід Республіканської Християнської Партії – заснованої політв’язнями комуністичного режиму , із обуренням констатує що Вами із нагоди Дня юриста, нагороджено  суддю апеляційного суду міста Києва у відставці Григорія Зубця орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня з формулюванням: "За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм". 
    Це не відповідає дійсності тому що  що у березні 1984 року заступник голови Київського міського суду Григорій Зубець головував на засіданні, під час якого засудив  відомого дисидента і борця за волю України  Валерія Марченка до десяти років таборів особливого режиму і п’яти років заслання, що для хворого В. Марченка було (і таки виявилося) смертним вироком.
 

 

Детальніше


Виступ на телеканалі "Чесно" Голови РХП Поровського М.І.

Картинки по запросу Микола Поровський

Детельніше за посиланням

www.youtube.com/watch 

ДетальнішеСАХНО Олександр Миколайович - заступник голови РХП  Народився 7 квітня 1960 року у місті Лебедин, Сумської області

У 1983 році закінчив Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту. За фахом юрист.

В 2003 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом.

З 1983-1986 Служба в армії, помічник начальника фінансового відділу.

З 1986-1987 Міністерство промбуд УРСР. Начальник фінансового відділу комбінату «Сумпромбуд»

З 1987-1991 Керівник, Голова ради засновників підприємств

З 1992 – 1995 Президент АО «СБТС»

З 1997 – 1999 Голова Ради засновників товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Червоний прапор»

З 2000 – 2002 Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України. Голова Представництва регіонального Агентства з питань банкрутства у Сумській області - заступник Голови Харківського регіонального Агентства з питань банкрутства.

З 2002-2003 Голова біржового комітету Сумської товарної універсальної біржі.

З 2003 – 2004 Міністерство палива та енергетики України. В.О. Директора Державного підприємства «Укренергоконсалтінг» м. Київ.

З 2004-2005 Засновник газети «Громадянин України»

Депутат Сумської Міської Ради народних депутатів в 1991-1994 рр.

Володіє професіональними навичками в організації управління підприємствами, роботи з людьми та документами, володіє професійними знаннями арбітражного керуючого.